Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejöjjek egy ilyen lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek egy ilyen lánnyal vagy inkább ne mert összetöri a szívem?

Figyelt kérdés

Én sajnos egy hormonális betegség miatt nagyon el vagyok hízva, viszont sportolok. Sajnos gazdag sem vagyok és helyes sem.

Mindig szenvedtem a nőkkel kapcsolatban, nem nagyon akartak sajnos..

Most egy internetes chat oldalon elkezdtem chatelni egy meglepően csinos nővel, aki odatévedt. Baromira egy hullámhosszon voltunk. Skypoltunk ami szintén jó volt.

Napi 4 5 órát -beszéltünk.

Tegnap megtörtént az első randi, végig röhögtük az egész randit.

Végén elcsattant egy csók is és ma keresett is.


Barátok először nem hitték el, biztosak voltak hogy csak kamuzok mert ő egy csinos cuki lány szerintük én meg hát...

Meg valóban lehet összetöri szívem csak és valami szép fiút választ majd .....


2017. júl. 30. 14:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

Ez elég fura!

Lehet köver fiú fétise van

2017. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Első randin csók,sose jó jel
2017. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Lehet köver fiú fétise van


Létezik ilyen???

2017. júl. 30. 14:25
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha már most attól tartasz, hogy vége lesz, akkor hülye vagy.


Az emberek nem szeretnek pofára esni, de... majd a pofára eséssel akkor törődj, ha megtörtént.


Majd építesz hidat, ha odaértél a folyóhoz. Addig ne sírjál, hogy úgy se lesz híd.


Egyelőre minden jó. Ha szárnyaid vannak, akkor örülj, hogy repülhetsz, és használd ki... és ne attól rettegj, hogy úgy is le fogsz zuhanni.


Szerintem éld meg a pillanatot, és ne kezdj bele egyből a kételkedésbe. A félelem az elme gyilkosa.


A félelem a kishalál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet.


A félelem dühöt szül. stb stb... Yoda meg ilyenek ;)

2017. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értelek. Jól kijöttök, úgy néz ki, valami összejönne, végre megcáfolná az élet ezt a "csak a tökéletes külsejű embereket lehet szeretni" GyK-filozófiát, te meg el akarod dobni magadtól az esélyt a komplexusaid miatt? Hülye vagy, fiam?
2017. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%

Vagy valamit nem mondott el ami fontos..

A csaj tuti valami perverz

2017. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sodródj az eseményekkel, ha elkezded a dolgokat túlagyalni és piedesztálra emeled a csajszit, azt észre fogja venni rajtad és elkönyvel önbizalomhiányosnak. Én azt mondom, most inkább eggyel magasabb fokozatra kéne kapcsolnod és rámenősebbnek lenned, lássa, hogy férfi vagy a talpadon és akarod őt. Szerencsére nincsenek ilyen kőbe vésett szabályok, hogy egy jó nő csak és kizárólag jó pasival jöhet össze(és fordítva).
2017. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
"Nyenyenye össszetöri a szívem blablabla" IStenem... Leváglak te zsírdisznó ha elb**zod ezt a lehetőségedet egy ilyen csajjal. Ne nyavalyogjál már előre, inkább örülj, hogy összejött már egy csók is egy ilyen csajjal aki a leírás alapján ligákkal feletted áll. Inkább használd ki és élvezd ki, ha meg lelép akkor elmondhatod magadról, hogy ilyen jó bukszát döngettél. Ha meg nem lép le akkor mégjobban örüljél. És szedd össze magad.
2017. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Érdekled, ez nyilvánvaló, ne cseszd el! Ne izgulj, ha elhagy, elhagy, nem lesz világvége, de lehet ő lesz a gyerekeid anyja. Csak lazán. Ha keres téged az nagyon jó jel.
2017. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj szard le azokat a véleményeket, akik itt negatívot írnak.


Jól éreztétek egymással magatokat ez a lényeg. Ezt te tudod legjobban. Ne hallgass senkire, mindent ugyanúgy csinálj ahogy idáig.


Megnyerő a személyiséged, jól összeilletek, ha meg kiderül, hogy nem, akkor is legalább pozitív élményed van. Így tovább!

2017. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!