Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt, hogy valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy valami rendkivüli, Isteni dolog kell arra hogy összejöjjek egyetlen egy nővel?

Figyelt kérdés
Most igy elgondolva, egy állapot ugyanaz marad, nem változik fizikailag. Ez olyan mintha konektorba bedugok egy lámpát és világit, órákat megy, most attól a lámpától nem lehet elvárni hogy egy idő után kéken világitson, nem változik. Ugyanigy van a párkereséssel is. Odamegyek egy nőhöz, nem kellek neki, oda megyek egy másik nőhöz, ő nem keres semmit, odamegyek egy harmadikhoz, az meg elküld, odamegyek a negyedikhez nem foglalkozik velem... és ez végtelenségig folytatható. Kérdés az, Mit nyerek én vele? Mi változik? Ha ez az állapot áll fent, nem egyszeri esetben, az ilyen is marad, nem fog változni.
2016. nov. 13. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Rossz a hasonlat. Inkább úgy kéne elképzelned ezt, mint egy rúdugrást, minden nőnek mások az igényei (más magasságban van a rúd, amit át kell ugrani ahhoz, hogy sikert érj el) te meg rúdugró bot nélkül, bármilyen felkészülés nélkül minden egyes alkalommal átfutsz a rúd alatt és nem érted, hogy miért nem történik semmi.
2016. nov. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nőket nehéz kiszámítani, nem lehet ránézésre megállapítani mik az igényeik, hogy lehet megközelíteni őket, hogy legyenek esélyeid. Nem egyszerű dolog ez az biztos. Nehéz megfejteni, mint a világegyetem működését, ha nem nehezebb.
2016. nov. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rúdugrás.. Na de mi van ha semmi segitség nincs? lehet egy életen át küzd az ember hogy átugorja bot nélkül, mert magától nem jön rá, viszont ha valaki megmondaná mit tegyen akkor sokkal könnyeben menne. Ugyan ez van.. Most ha egy nőnek sincs türelme, ideje, mert nem méltatnak, akkor még is hogy tanuljon az ember? hogy szerezzen tapasztalatot, Nem veszik a közeledést mert nem az látszik rólam hogy profi lennék a dologban.
2016. nov. 13. 09:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak azt tudom mondani, hogy segíts magadon és Isten is megsegít...:D Amúgy meg most a 21. században TÖMÉNYTELEN MENNYISÉGŰ információt találni az interneten. Ha csak egy kicsit is jobb emberismerővé válnál és fejlesztenéd a szociális készségeidet, akkor már növelnéd az esélyeidet. Nem fogom leírni neked, hogy mit olvass el, mit tegyél és akkor biztosan sikered lesz, mert a sikerhez nincsen biztos "recept". Vannak dolgok, amik tanulhatóak, fejleszthetőek és fontos szerepet játszanak az emberi kapcsolatokban és vannak amik kevésbé, ezeket te rakod bele. Mármint most arra gondolok, hogy a humor az például nagyon nehezen fejleszthető, vagy van hozzá érzéked vagy nincsen.
2016. nov. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most ha én atléta szeretnék lenni, mert mondjuk az a célom, vagy versenyeket nyerjek, akkor beiratkozok ilyen edzésekre ahol megmutatnak megtanitanak minden apró dologra, és időről időre egyre jobb vagyok. Viszont ez nincs meg párkeresésben.. Oké vannak ilyen Pua dolgok ahol "megtanitanak" de az szerintem csak pénz lehúzás, ott sem egyénre szabva tanitanak, és ott is kb egyik napról a másikra szedd fel azokat a képességeket..
2016. nov. 13. 09:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Jah és igen, az élet nem fair. Vannak akiknek spontán, tök jól megy a csajozás, sok barátaik vannak, könnyen ismerkednek, stb...


Aztán vannak, akik csak kemény munkával jutnak el odáig, hogy ezek könnyen, jól menjen nekik. Viszont egy dolog biztos. Aki tudja, hogy nem jó valamiben és hajlandó időt és energiát fektetni a dologba, hogy a maximumot hozza ki magából, annak a jelleme drasztikusan meg fog változni idővel és ez az élet minden területén kifizetődő változás lehet.

2016. nov. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Külső!
2016. nov. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Oké vannak ilyen Pua dolgok ahol "megtanitanak" de az szerintem csak pénz lehúzás, ott sem egyénre szabva tanitanak, és ott is kb egyik napról a másikra szedd fel azokat a képességeket.."


Tapasztalat vagy csak spekuláció?

2016. nov. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!