Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértesz azzal, hogy introvertált, csúnya fiúnak a legrosszabb lenni?

Figyelt kérdés

Mondjuk van három kategória: személyiség (introvertált, extrovertált), kinézet és nem.

Ugye ha valaki lány, annak könnyebb dolga van, többen próbálkoznak nála. Aki extrovertált, annak nagy a baráti köre, többnyire jó fej, vicces, kedvelik az emberek. A szépség/jóképűség előnyeit nem kell részleteznem.


Ti mit gondoltok? A fenti kategóriákba tartozom, és egy kínszenvedés az ismerkedés. Voltak barátnőim, de simán van olyan, hogy évekig még csak egy randit sem sikerül összehoznom. Pedig próbálkozom, igyekszem laza lenni, vannak izgalmas hobbijaim, meg elvileg hülye sem vagyok...


2017. júl. 30. 15:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok,10éve nincs bnőm
2017. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Szép kilátások.
2017. júl. 30. 15:37
 3/32 anonim ***** válasza:
Igen, de van rosszabb: ha az illető még túlsúlyos és szegény is. Az már tényleg a drámák drámája.
2017. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen férfit,úgy,hogy egy kevés remény,de van.Csak nem a Taylor Swift-kaliberű csajokra.
2017. júl. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy látom, kövér nőnek legalább annyira nehéz.
2017. júl. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Sokkal rosszabb özvegynek, mozgáskorlátozottnak, árvának, autistának vagy bármilyen fogyatékosnak lenni..stb
2017. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Utolsó, elolvastad a kérdés kifejtését?
2017. júl. 30. 15:50
 8/32 anonim ***** válasza:
47%
Kinyafogtad magad? Akkor mehetsz a dolgoda
2017. júl. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyet. Az extrovertált elnyomásban, ahol az első benyomás a legfontosabb, az ész meg nem annyira egy csomó téves negatív tulajdonságot társítottak mindhárom tulajdonsághoz, és mivel ugye az ideális az, ha az ember nem nyitott a jobb megismerésre, ezért alapból elítélik az ilyeneket. Ha véget ér ez a korszak, talán jobb lesz.
2017. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
62%
Igen kérdező, gondoltam megpróbállak ráébreszteni, hogy ennél vannak sokkal komolyabb problémák is az ember életében és te megteheted, hogy kinyitod az ajtót, felemeled a segged a gép elől és élsz, beiratkozol valami sportra, elmész fodrászhoz, veszel új ruhát..stb.. te változtathatsz az önsajnálat helyett.
2017. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!