Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan érdemes gazdag jómódú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes gazdag jómódú férfiként a nőknél ismerkedni, hogy ne csak azok tapadjanak rám akik a pénzt és a luxust látják bennem?

Figyelt kérdés

Mondogatják azt a sztereotípiát, hogy a nők a pénzre mennek, nos van benne némi igazság.

Gondoltam arra, hogy eltitkolom valahogy az egzisztenciám, és akkor tényleg csak azok nők állnak velem szóba akik a belsőmre kíváncsiak. De ez olyan gyerekes megoldásnak tűnik. Tényleg ilyen furfangokra van szükség, hogy kiszűrjem az "aranyásókat"?


2017. júl. 31. 12:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Miért csak a gold diggerek... olyan sokan vagyunk normálisak és basszus pár idióta pénzvadász miatt írják le a pasik a nőket... ez azért szomorú😞
2017. júl. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Azért azt nem hiszem el, hogy egy rendes lányba sem botlasz, csak aranyásókba...ebben az esetben veled lehet a probléma, nyilván r*b*ncos külsejű lányokkal foglalkozol, vagy teliposztolod a közösségi oldalakat nyaralós meg autós képekkel, akkor ne csodálkozz, ha mind csak a pénzedre hajt.
2017. júl. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Én ismerkedtem jómódú pasival és az első pár beszélgetésnél azzal dicsekedett, hogy mivel rendelkezik. Kocsi, ingatlanok, utazások...ha ezzel tud csak virítani, akkor persze hogy a gold diggerek azonnal ugranak rá, és valószínű pont ez volt a célja... csak nem minden a vagyon, mert bármilyen oknál fogva elveszítheti ezeket a javakat és akkor mi marad az elviselhetetlen személyiségén kívül?

Ha ismerkedni szeretnél, akkor villantsd meg a személyiséged, ne áruld el egyből, hogy mid van, szépen fokozatosan jöjjön rá.

2017. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon egyszerű: én semmit sem vagyok hajlandó mesélni az anyagi helyzetemről, sőt még azt sem árulom el, mivel foglalkozom.
2017. júl. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Tenyleg nagyon sok a normalis lany, de az "aranyasok" is sokan vannak sajnos. A ferfiakat is kihasznaljak, de a normalis nokkel is kicsesznek, mert mar minden novel gyanakvoak miattuk a pasik. En 1-2 honapig nem arulnek el semmit az anyagi helyzetemrol, busszal jarnek randizni, nem vinnem a lanyt a lakasomra. Aztan, ha 1-2 honap utan is erdeklem igy is, akkor szep lassan hagynam kiderulni az anyagi helyzetem reszleteit. Sajnos ez is jatszmazas, de muszaj vedeni magad :/

36N

2017. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem gyerekes, ismerjen csak meg téged és a személyiséged először. Te is könyebben kiderítheted milyenek a szándékai, ha vársz vele.
2017. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

Mondjuk ha az első randit pl.a Gubdelban szervezed le és a nő elé mész egy 30 milliós sporkocsival, akkor elég nehéz eltitkolni. Vedd le a Rolexet, menjetek valami egyszerűbb helyre és ha úgy látod, hogy a nő magad miatt kedvel és azért érzi jól magát veled mert jófejnek tart, akkor nyert ügyed van.

Nem bonyolult...

Mellesleg azt sem tartom kizártnak, hogy csak egy bizonyos típusú nővel ismerkedsz és azok között találkozol sok ilyennel.


Normális nőt sosem érdekel, hogy a pasinak milyen kocsija és lakása van, legalábbis nálam sosem ez volt a lényeg. A párommal sem azért vagyok együtt régóta mert milliomos volt amikor megismertem.

2017. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Miért? Rögtön kiteregeted, hogy mid van?

Én sem vagyok szegény vagy csóró, de nőként soha nem teregetem ki, hogy mennyi pénzem van... Nem tagadok semmit, de nem is mondom el. A randikra gyalog vagy tömeggel megyek, ritka az, mikor kocsival. A fülbevalómon kívül nincs rajtam ékszer. Ha kérdezik, hogy és hol élek vagy kivel, akkor megmondom, hogy egyedül, semmi többet.

Viszont vannak olyan palik, akik már a randin, sőt már a levelezéskor mondják/írják, hogy van ezem meg azom, kérdés nélkül. Ki nem tojja le?! Amíg el tudja tartani magát és van jövőképe, addig minden ok. Nem érdekel, h hány jachtja van és milyen órát visel.

Ellentétben velem viszont van egy barátnőm, aki tényleg figyeli a pasikat, hogy milyen ruhája, cipője, autója vagy bármije van, és 400 nettónál kevesebbet kereső embernél nem áll le senkivel. Neki nem elég, ha Te BKV-val mész, és állandóan a menő éttermekben akar kajálni, tehát ha nem lát egy drága kocsit Veled vagy nem Armani öltönyben vagy, akkor szóba sem áll Veled. Viszont ő egy műszempillás, műhajas, műkörmös, szolizós divatbaba.

Csak azért írtam le, mert lehet, hogy Te is utóbbiak közül válogattál mindig.

2017. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%
Itt sírnak a milliomos csemeték, persze.
2017. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Ebben mit kell titkolni ? Átlagos autóval mész átlagos ruhában átlagos helyekre. Ennyi. Nem titkolni kell, hanem csak nem ezt mutatni.
2017. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!