Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen alkalmazásokat ismertek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alkalmazásokat ismertek androidra, ahol tényleg, és hatékonyan lehet ismerkedni? F

Figyelt kérdés
Tindert letöltöttem, de nem érzem elég hatékonynak, sok a felszínes, buta lány, nem folytatom, mert sokan leírták helyettem. Szóval olyan appot keresnék, ami nem ennyire húspiaci jellegű, és előtérben van az, aki le tud írni 2-nél több összetett mondatot írni, és van készsége beszélgetésre. Nem fontos, hogy randiapp legyen, lehet más is, ha lehet ismerkedni azon. Próbáltam a Lili fox-ot, sokakat lájkoltam, de semmi eredmény, pedig arra azt hittem, hogy hatékony app lesz. Vagy legyek türelmes, másnak bevált? F

2017. aug. 1. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:

badoo, meetme, black


én ezeket próbáltam :)

2017. aug. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, badoot próbáltam de ott kb lófasz se volt nekem, írtam pár csajra, de semmi válasz. Mondjuk nem fizettem. Neked hogy működött, illetve fiú vagy, vagy lány?
2017. aug. 1. 09:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem létezik ilyen. Miért nem? Mert az emberek nem jól használják. Férfiak minden nőre ráírnak, főleg akik szexet akarnak, ettől a nők besokallnak és nem válaszolnak. Ettől a normálisabbak kedve elmegy az egésztől, és kilépnek...

Leghatékonyabb talán még a chat, vagy ahol kép nélkül lehet ismerkedni...

2017. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja ezaz, hogy jók lennének ezek az appok, ha a sok gyökér nem cseszné szét, mind férfiakra, mind nőkre vonatkoztatva. csak random chat/ kép nélküli dolog nekem nem szimpi annyira, nem szívesen ölök olyanba órákat, akiről egyáltalán nem tudom, hogy bejön-e. Bár ha más nincs... csak ott meg könnyű az esélye hogy egy cuki 20-25 éves lány helyett egy dagadt 50 éves van a vonal másik oldalán
2017. aug. 1. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!