Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek/urak nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek/urak nektek milyen problémáitok voltak/vannk társkeresésben?

Figyelt kérdés

Van, akit már hidegen hagy az egész vagy még reménykedik. esetlegesen kínos szituk melyek elrettentőek.

Mi a legnagyobb gond, vagy esetleg akinek sikerült.

24 F voltam.


2017. aug. 1. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Minden... Egy ideje tök jól le tudtam már szаrni a témát, erre nemrég belezúgtam egy lányba. Persze ebből se lehet semmi ,szal nem is erőltetem. Iszonyat érzés. Na de majd csak elmúlik...
2017. aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszod ;)
2017. aug. 1. 20:29
 3/16 Diavolino44 ***** válasza:

Nem annyi es nem olyan mennyisegben ahogy en szeretnem!


Problemaim:- ego, tulsagosan erdekel masok velemenye.

-gyenge kommunikacios kepesseg. Nehezen tudom iranyitani ugy a beszelgetest, ha nincs semmi kozos temank, s csak meg akarom d.gni a a csajt. De ezen dolgozok. :)

2017. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A nőknek az, hogy az összes jó/gazdag csávó csak meg akarja őket d...ni, a férfiaknak meg a sok visszautasítás :D
2017. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én néha leállok a társkereséssel mivel az elutasítások eléggé érzékenyen tudnak érinteni, amúgy meg eléggé egoista vagyok, szeretem saját magam, ezért csak simán jót röhögök néha viszont néha meg nagyon sz*r érzés a magány. Amikor meg összejön valami, akkor annak meg túlságosan tudok örülni, és belelovalom magam, hogy több lesz, illetve már több is van.


Bocs ha néha túl őszinte vagyok. :D.

2017. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ritkán járok nagyobb társaságba, ismeretlenek közé, Tinderen meg csak beszélgetésre képtelen lányokkal hozott össze a sors. Hiába írtam ki, hogy szeretek kezdeményezni, de nem tudom értékelni az egy-kétszavas válaszokat, állandóan ez van. Ráírok, kérdezgetek a leírásáról vagy valami olyanról, amiről úgy gondolom, mások nem szoktak, és a legtartalmasabb valasz az "aha".
2017. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hogy nincs rá időm, és kevés az olyan aki tetszik, plusz nem keresek és nem társat

A szerelem meg megtalál így is úgy is :)

18l

2017. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Sajnos nehezen nyílok meg, nem tudok a semmiről sokat beszélni, idegen nőkkel meg főleg nem, kezdeményezés nagyon nehezen megy, kínos szitu nincsen mivel nem is igazán próbálkozom. Mondjuk olyan nőt nem is ismerek, akinél jelenleg azt mondom, hogy bepróbálkoznék mert annyira megfogott.

De természetesen nem hagy hidegen a dolog, szeretném megtalálni a párom. Egyelőre interneten próbálkozom mert élőben korlátozottak a lehetőségeim, mivel külföldön dolgozom, és csak 1x vagyok otthon egy hónapban.

F 34

2017. aug. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem az a problémám, ha valaki társkeresésnél engem talál meg.

Nagyon bevonzok egy típust; az egoista, beképzelt, rámenős, alacsony, kövér, kopasz, Steve Buscemi arcúakat.

2017. aug. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Interneten nem ír vissza senki, személyesen pedig nincs lehetőségem ismerkedni. Legutóbb húgom lakótársa tetszett meg, de semmi esélyem. Kezdtem reménykedni, de húgom szerint felesleges. 24f
2017. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!