Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem tudok erzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudok erzelmileg kotodni egy nohoz?

Figyelt kérdés
Nem reg radobbentem, hogy egyszeruen nem tudok hosszu tavon erzelmileg kotodni egy nohoz. Ha melyebb erzelmekrol, gyengedsegrol van szo. Menekulnom kell. De kozben tok jo lenne, ha valaki lenne mellettem, akivel tamogatjuk egymast minden teren. Fura, ossze vagyok zavarodva. Sajnos volt anno 2 komolyabb csalodasom. Lehet hogy ez valami tudat alatti vedekezes? Volt valaki hasonlo helyzetben? Hogy tudnek segiteni ezen? Keressek pszichologust? 29/f
2017. aug. 1. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, lehet a csalódások eredménye.

Igen, talán hasznos lenne elbeszélgetni egy normális pszichológussal.

2017. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mikor voltak azok a csalódások? Ha friss, akkor érthető. Ha évekkel ezelőtt volt, akkor tényleg keress fel egy pszichológust.
2017. aug. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Google: felnőttkori kötődés
2017. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Evekkel ezelott...
2017. aug. 1. 23:22
 5/8 Fish1 ***** válasza:
Lehet akár a csalódások eredménye is, de akár gyerekkori trauma az anya részéről is.
2017. aug. 2. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy nő sem volt eddig, akire azt mondtad volna, hogy ő lehet az, akihez tudnál? Aki lehetne az igazi? Most van valakid?
2017. aug. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Februar ota nincs komoly, csak ilyen hetvegi alkalmi sex kapcsolat. O most elkezdett tobbet erezni. Nem reg dobbentem ra, hogy minden ok vele, tok jo a sex, de amiota ez van, "bepanikoltam".


4-5 eve volt egy hosszabb kapcsolat, az olyan igazi szerelem volt, de o eleg csunyan atvert.

Azota csak ilyen par honapos- fel eves kapcsolataim voltak. De igy utolag visszagondolva ott is az erzelmekkel volt gond.

Ha valaki melyebben elkezd kotodni hozzam, es bennem is kezd ez kialalulni, inkabb hagyom az egeszet.

Nem tudom megnagyarazni miert...

2017. aug. 2. 12:14
 8/8 Fish1 ***** válasza:
Édesanyáddal milyen a kapcsolatod? Vagy a nővel, aki felnevelt? Ha elhagyott bármilyen formában, vagy érzelmi törést okozott benned valamivel, akkor ez az oka valószínűleg.
2017. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!