Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hova lettek a rendes lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lettek a rendes lányok a társkeresőkről?

Figyelt kérdés

Csak én érzem úgy, hogy eltűntek az olyan nők a társkeresőkről, akikkel lehetne tervezni komoly kapcsolatot?


Vannak nők tömegesen, de mind ez a tükör előtt pózolós, kacsamesék feelinges csúcsörítős lány. Nem mondom, hogy nem csinosak, de belőlük nem nézem ki, hogy felelősséget tudna majd vállalni egy gyerekért és tuti nem tesz le elém egy tál ételt.

/ Tapasztalatból beszélek: A kollégiumban elvétve még akadt egy-két olyan lány, akiböl kinéztem volna, hogy családcentrikus és jó háziasszony lenne belőle, de mind foglalt volt. :/ Akinek csak egy kisebb műköröm volt fent, már a kész kajákkal üzemelt, mert "Nem gondolod, hogy a főzéssel, mosogatással tönkreteszem a kezem!" volt a mottó. :(

Így hát haverokkal ezek után azt szoktuk mondani, hogy egy ilyen csitti-fitti lányka szép, csinos, de nem asszonynak való. /


A visszafogottabb, akár kicsit husisabb, igazi, komoly nők csak szerintem tűntek el a netes ismerkedésből?

Nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok?


29/F



2017. aug. 2. 10:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
A rendes lányok átlagban azért általános jó megjelenésűek. Nekünk nem kell társkereső. Én arcon is röhögöm azt, aki fentvan. Az stikkes, az tuti
2017. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem a megjelenést firtattam. Lehet egy nő visszafofottan is csinos, amikor nem pakolja ki mindenét. A smink megint egy külön téma, aki agyon van sminkelve, az nálam elvágta magát.

Az ilyeb fitnesszes, Norbi felszentelt papnői pesig nem igazán olyanok szerintem, aki mellett lehetne enni egy jót, és nem étteremben, hanem amit ő főzött.

2017. aug. 2. 10:24
 3/18 A kérdező kommentje:
*pedig (telefonról írtam, bocs)
2017. aug. 2. 10:25
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Nekik nincs szükségük a társkereső oldalakra, hiszen nagyon gyorsan "elkelnek" élőben is.
2017. aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de te most társat keresel, vagy szakácsot? A nők nagy részének ma már nem az az álma, hogy főzzön, mosson, takarítson, ezért nehezen fogsz ilyet találni.
2017. aug. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Iszonyat buta vagy, ha tényleg hiszel ilyen általánosításokban.

Most képzeld: műkörömmel is lehet főzni, kertészkedni, pelenkát cserélni! Sőt jobban is, mert nem törik le!

Egy kicsi szappan, körömkefe, esetleg egy réteg fényes lakk ha nagyon megkoptattam, aztán kész. Meg nem mondod, hogy öt perce még krumplit szedtem a kertben, vagy tyúkot pucoltam.


Minden esetre, ha a plázában összefutunk, biztos, hogy nem ez lesz az első gondolatod.


És te?

Ki tudod cserélni a villanyvezetéket a házban? Tudsz disznót vágni? Megszereled a kocsit? Felrotálod a kertet? (Picivel nagyobb, mint egy focipálya ;))

2017. aug. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Te abban méred egy nő értékét, hogy tud-e főzni?
2017. aug. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem abban mérem egy nő értékét, viszont nem célom minden este kaját rendelni vagy étterembe menni, ha egyszer már lenne egy párom. Amúgy sem szoktam sűrűn rendelgetni, mert tudok főzni, a visszajelzések alapjan nem is rosszul. Viszont nem célom felcserélni a női-férfi szerepeket.

Addig, míg én a kertben dolgozok, olajat cserélek az autón vagy éppen a csengőt szerelem, ha szükséges (#6-os válaszolónak is reagálva ezzel a kommentjere), addig a párom a konyhában keszíti az ebédet. És még rotálni is tudok, nekünk sem éppen a kis hátsó kert volt.

Szüleim sem ebből áltak ki csak! Elmentünk mi is néha vendéglőbe, meg ha kirándultunk, nem mindig készült rá anyum 3 puttony élelemmel (ilyen is volt), hanem beültünk valahova.

Mindenkinek meg volt a maga feladata, aztán ha azzal végzett, a másik még nem, akkor segített neki befejezni (igen, Édesapám se volt rest beállni a konyhába, ha látta, hogy több kettőnél).

Viszont manapság tényleg eléggé elterjedt az a tendencia, hogy elég, ha egy nő csinos és ad magára, mást már nem kell tennie.

Elég, ha megkapja a million rose csokrot, és szétteszi a lábát. (Ezt nem is nagyon értem, igaz, mi még tudtuk, mi az a váza.)

Nekem ez kevés, még ha telhetetlennek is tűnök emiatt.


Volt már olyan nővel randim, aki bár nem volt egy plázacica kategória, szerette a divatot, és adott is magára igencsak. Nem folytattuk, mert a gyerekvállalásra olyan választ adott, ami eléggé mellbevágó volt számomra: "Nem szeretnék gyereket, mert akkor nem tudok élni mellette, azzal fogalakozni kell, nem olyan, mint egy táska, hogy mikor megunom, beteszem a szekrénybe." O.o

2017. aug. 2. 10:58
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy hülyeség ez az általánosítás. A rendes, normális nők között is van, akinek egyszerűen nincs érzéke a főzéshez, ahogy a jó külső adottságok, miniszoknya és smink használata sem jár együtt azzal, hogy valaki nem tud főzni, mosni, takarítani. Én ismerek olyan lányt (nőt), akit első ránézésre valami kis tiptop csajszikának néztem, aztán kiderült, hogy művelt, intelligens, szerény és nagyon házias csaj. Magaddal szúrsz ki, ha ennyire előítéletes vagy.
2017. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Irritál a a mondatod, hogy ti a haverokkal szoktátok mondani.
2017. aug. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!