Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet azért nincs sikerem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nincs sikerem a nőknél mert nem vagyok eléggé helyes és azt várom hogy a nők hívjanak randira a társkeresőkről és érezzem hogy igazán akarjon?

Figyelt kérdés
Társkeresőn ismerkedek. Szerencsére írnak válaszolnak a nők. De mivel sokat csalódtam ezért azt váróm hogy a nő oda legyen értem és hívjon randira de sajnos nem.....
2016. dec. 23. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, azt vàrhatod. Tàrskereso férfiként mondom. Ha abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy vàlaszolnak, megy a beszélgetés, akkor neked kell tovàbbvinned a dolgot, javasolnod a talàlkozot. Ha az egyéniséged megfogta a not és elmegy a talàlkàra, félig nyert ugyed van. Pàr elutasitàs utàn, 100% megtetszel valakinek. De ne vàrd, hogy a no hivjon talira!
2016. dec. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Ugyanazt mondom mint az elso, örülj neki, itt a legtöbben nem igazan kapunk választ... szoval legyél ferfi es hívd el!
2016. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha van olyan nő, aki visszaír társkeresőn, akkor hiper-szuper-ultra-brutál jóképű vagy. A legtöbb nőnek viszont még így is büdös kezdeményezni, vagy bármilyen jelet adni arról, hogy tetszel neki.
2016. dec. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
3as, nekem kép nélkul is jol megy a tàrskeresozés. Elso fàzisban ùgysem a fizimiskàd érdekli a noket. Sokkal inkàbb figyelnek arra, hogy helyesen ir, vagy sem az a pasi, jol fogalmazzon és nem àrt, ha kis humort be tudsz vinni a csevelybe. A legtobb pasi ott rontja el, hogy startbol àtnyomja a farkàt a képernyon. Egy igazi not ezzel el is tàvolitottàl, ugyanis o azt akarja, hogy elérd nàla, kivàncsi legyen a farkadra. S ha az lesz, az màr nem a képernyon keresztul fog megtorténni. :)
2016. dec. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 Szép mese, kár, hogy egy szó sem igaz belőle (kivéve a farokszelfis részt, de arról nem is volt szó eddig).
2016. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyan honnan tudod te, mese vagy sem. Nem is fontos. :)
2016. dec. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 Tapasztalatból. Amikor saját képekkel voltam fenn társkeresőn, a kutya sem írt vissza. Feltöltöttem egy jó pasi képét, és onnantól nemhogy visszaírtak, de még maguktól is rám írtak páran.
2016. dec. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Baràtocskàm, akkor bizony van még mit tanulnod a tàrskeresés rejtelmeibol. Az egész arool szol, hogy el tudd adni magad. Ha egyébként jo dumàd van, arra alapozd és hagyd a fotot. A màsét plàne. Fogd meg a dumàddal, a humoroddal. Varàzsold el az elméjét, a nok erre buknak az internetes keresésben. Aztàn, ha annyira felkeltettétek egymàs érdeklodését, johet a képcsere, vagy facebook. De a vakrandi is izgalmas tud lenni. Csak vagy négy éve tàrskeresozom és 2 baràtno, pàr kaland, tucat randi/vakrandi tapasztalata van a hàtam mogott. Nem mondanàm magam kulonosen joképunek, pénzesnek semmiképp. De van dumàm, eladom magam. Arra épits, amid van!
2016. dec. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 És mégis hogyan adjam el magam a dumámmal, ha ránéznek a képemre, és utána már el sem olvassák, amit írok? Ugyanis ezt is kijelezte a társkereső.
2016. dec. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"Ha egyébként jo dumàd van, arra alapozd és hagyd a fotot." ebből te mit értettél? Hagyd a fotót.
2016. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!