Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy ezek után nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezek után nem akarok semmit a nőktől, legszívesebben kémiailag kasztráltatnám magam, sőt már csökken is a libidóm?

Figyelt kérdés

Először is, ismerkedtem egy lánnyal. Nagyon szimpi volt, én is neki. Elmondta, hogy mennyire rossz volt az exével. Erre a néhányadik randi után benyögi, hogy újra összeáll az exxel, mert még szereti őt.


A második csaj az ötödik randevú után elmondja, hogy megtetszett neki egy másik férfi, én már nem érdeklem, de azért legyünk barátok. Na jó, nekem ez nem kell, nem leszek barátzónás.


A harmadikkal szinte ugyanaz történt meg, mint az elsővel.


Ismerkedtem egy negyedik hölggyel is. Vele nagyon jól alakultak a dolgot. Húzogatta előttem a mézes madzagot, az ujjai köré csavart. Majd elmondta, hogy neki van egy barátja, aki néhány nap múlva hazajön külföldről. Nem igazán szeretik már egymást. A pasi nem bánik jól a csajjal. Végül az egész ott ért véget, hogy ő is felajánlotta a barátságot, mert a másik srácot nem hadja el.


Nem váltam nőgyülölővé, de belefáradtam az egészbe. 2 éve vagyok szingli, ott az ex elhagyott, miután majdnem lebénultam... Az új palijával azóta is jól elvannak.


Megelégeltem, nem akarok többé feleslegesen futni újabb köröket. De nem értem a problémát. Tán túl jófiú lennék? Rosszabbá kéne válnom? Nem akarnék azzá válni. Tudom, hogy milyen a célkeresztjükben lenni, én nem fogok olyanná válni.


Ja, nem cicababáknál próbálkoztam. Kifejezetten taszítanak ... Normális, szolíd nőknél akartam bevágódni.


26/F



2017. aug. 2. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Bocsi, hogy ezt írom, de nem vetted még mindig észre, hogy folyamatosan ugyanabba a hibába esel bele, és még mindig nem tanultál belőle?

Nem a nőket kell szidni, hanem magadat, hogy nem tanulsz a hibáidból és folyamatosan UGYANAZOKAT követed el!


És te ezek közben végig ugyanolyan maradtál? Ugyanazok a csajok tetszettek neked végig?

2017. aug. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És mégis, hogy szúrjam ki, hogy milyen az adott lány? Nem tehetek arról, hogy nem tudom, hogy van pasija, vagy nincs.


Kikérem magamnak, nem szidtam a nőket. Több milliárd másik nő nem tehet erről.

2017. aug. 2. 16:35
 3/10 anonim ***** válasza:

4 nővel nem sikerült na bumm, és te már máris feladnád?


Több száz/ezer másik nő van, aki megfelel az igényeidnek.


Csak ismerkedned kell továbbra is!


Nem hullik minden csak úgy az ölünkbe, ezt ne is várd el.

2017. aug. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Mivel minden esetben ugyanabba a szituációba keveredsz, nem hinném, hogy kollektíven anők hibája, te vonzod ezt be - akár a szitut, akár az ilyen nőket.

Ha valakinek pasija van, azonnal hagyd abba.

Kicsit amúgy is olyan töketlennek tűnsz, mármint ne vedd sértésnek, de te úgy fogalmaztál, hogy túl jó fiú vagy, én ugyanezt mondom, csak úgy fejezem ki magam, hogy töketlen vagy.

Hagyod, hogy mások rángassanak, meg befolyásoljanak. Minden esetben ugyanabba a hülye szituba esel bele. Nem tudom miért, az is lehet, hogy neked alapból ezek a határozatlan, sz-rkavaró, magukat kellető, ártatlankodó típusú nők jönnek be.

Nyilván kiderült már, milyen típusú csajokkal nem jött össze a dolog. Legközelebb ne ilyen típussal kezdj.

2017. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én kb. 70 nővel randiztam életem során, ebből volt 3 párkapcsolatom és 4 "egyéjszakás" kalandom.


Ez kb. 10%-os arány, de ahogy ismerőseimtől hallom, nekik sem lényegesen jobb, a csúcs kb. 20-25% az ismerősi körben (nem vagyunk Brad Pittek, na :D).


Ha hozzáteszem, hogy (igaz, még suliban) kb. a 20. csaj jött össze, akkor az addigi százalékom 5%.


Te meg 4 után feladod?

Kasztráltatni akarod magadat?

Ne már!

2017. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Diavolino44 ***** válasza:
Mikor csokoltad meg oket, s hanyadik randitol volt a szex?
2017. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem is ugyanaz érdekelne, mint az utolsó hozzászólót. Első, de legkésőbb a másodikon volt csók? Mikor feküdtél le velük?
2017. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyikkel sem feküdtem le, csak az exxel. Csók is csak kettővel volt. Amúgy abban a csaj nem volt hibás, hogy hülyített? Pasija van, de azért szórakozott velem...
2017. aug. 2. 20:07
 9/10 anonim ***** válasza:
nem a mézesmadzagot kellett volna húzogatni a 4.-k lánynak, amúgy én a fizikai kasztrációt javasolnám sokkal jobb móka
2017. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Elnézve a mai felhozatalt, Kérdező, teljesen normális. Ebből az egész haszontalan, fölösleges párkapcsolati cirkuszból élmény kimaradni. Te csinálsz jobb vásárt, még akkor is, ha ez most még nem nyilvánvaló. 10-20 év múlva majd a pofájába röhöghetsz a sok társfüggőnek, amikor a válás meg a szétköltözés során marakodnak a koncon.


Semmi értelme az egésznek, Kérdező, mert nagyon minimális az esélyed. Ha lottóznál, az ötösre nagyobb sikerrel pályáznál százalékos arányban...

2017. aug. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!