Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális hogy leakarok mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy leakarok mondani egy randit? Teljesen rá görcsöltem. Nem tudom hogy mit mondjak a csajnak. Elég sokat beszéltünk már neten. Beégni meg nem akarok. F

Figyelt kérdés
2017. jún. 24. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
😑 Nem lehetsz ilyen nyámnyila..30/N
2017. jún. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nézd, ha nem érzed magad férfinak már a mai világban vannak más megoldások is, hagyd a nőket, nem neked valók.
2017. jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1 es

Elèggè az vagyok.

2017. jún. 24. 15:38
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Csináld amit a színészek. Gondold azt, hogy a csaj meztelen.

30/f

2017. jún. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne mondd le. Hidd el az csak rosszabb lesz. Nem kell ráparázni. Ha valami hülyeséget is mondasz mert izgulsz, akkor tusold el valami humorral, ha nagyon fosol, és látszik rajtad, akkor ne félj ezt is kimondani. Ha el is cseszed, ami lönnyen előfordulhat, akkor is menj el, ls tanulsz majd belőle, legközelebb jobban megy.
2017. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű a dolog. Ne emeld piedesztálra a nőket és ismerd fel, hogy ő is ugyanolyan ember mint te vagy bárki más. Kissé alpári lesz talán de a wc-n ülve ugyanazok jönnek ki belőle mint belőled is. Semmivel sem különb azon kívül hogy más nemi jelleggel bír. Ha az segít gondold végig előtte, hogy mi az amiről még nem beszéltetek és koncentrálj arra. Próbálj meg beszélgetni olyan dolgokról amik téged érdekelnek az úgy is hamar kiderül, hogy őt mi érdekli és mi az ami nem, ami érdekli arról meg lehet tovább beszélgetni ennyi.
2017. jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ilyen esetekben jön ki igazán az, hogy manapság az emberek csak interneten keresztül tudnak kommunikálni, és személyesen nehezen, vagy szinte sehogy.

Nem értem miért parázol? Ez az első randid? Szerintem az kifejezetten jó ha egy férfi nem kisnyuszi, és folyamatosan tud beszélgetni egy nővel. Elég baj hogy azon kell agyalni hogy beégsz-e vagy sem. Nem lesz semmi baj, a lényeg hogy tudjatok miről beszélgetni, a témák pedig jönni fognak maguktól. Szóval NYUGI !!!

Egyébként is elég gáz lenne lemondani, nem gondolod?

2017. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Útolsó!

Eléggé gáz,már nagyon azon a szinten vagyok hogy lemondom.

Fogalmam sincsen mit mondjak köszönés után.Nem vagyok egy beszédes típus.Szerintem csúnyán beégnék ha elmegyek.

2017. jún. 24. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!