Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor egy nő azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy nő azt mondja, hogy "aki nekem tetszik, annak én nem kellek", azt hogy kell érteni?

Figyelt kérdés
Az illető pasi nem veszi a jeleket?(Sokan elég bénák ebben.) Vagy 1-2 randiig sikerül ugyan eljutni, de aztán a férfi megmondja, hogy neki ez nem megy? Mi van a kérdésben említett állítás mögött egy nő részéről?

2017. aug. 2. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Azt, hogy a nők 98%-hoz hasonlóan ő is egy +185 magas, sportos, jóképű szépfiúra vágyik, de külső tekintetében már nem tud versenyezni a konkurenciával, hogy egyáltalán szóba jöhessen.
2017. aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Úgy,hogy bár néha kap egy lőcsött a seg*ébe és meg van cumiztatva kapcsolatra biza nem köll a "szépfiúnak".
2017. aug. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
A nők a férfiak legjobb pár százalékáért versenyeznek egymással. Minden nő top pasit akar magának, az meg matematikailag lehetetlen, ugyebár.
2017. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 A jó öreg "80-20-as szabály"? :D
2017. aug. 2. 17:33
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Baromság. Nekem mindig átlagos srácok tetszettek, akiknek pont nem jöttem be. Volt közöttük alacsony, elálló fülű is akinek gyönyörű szeme volt és jó humora....de ő egy szép lányért volt oda, nem értem.
2017. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
4#, az egy nagyon jó indulatú becslés. Szerintem 10%-ka sincs a férfiaknak, akit a nők elég jónak tartanak magukhoz.
2017. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%

"Úgy,hogy bár néha kap egy lőcsött a seg*ébe és meg van cumiztatva kapcsolatra biza nem köll a "szépfiúnak"."


Kicsit nyers volt, de igaz :D

2017. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy az tetszik neki,akinek nem kell komolyra,aki foglalt,vagy aki simán csak lesz...rja.Ez sok pasinál is így van.Sokan kergetik az elérhetetlent,és ez nem a kinézet miatt van,hanem mert az érzéseket nem lehet irányítani.Én pèldául átlagos vagyok,és nem Alain Delon kéne,hanem egy tök átlag srác jön be.Csak itt is jelen van az a bizonyos de.Amúgy én is bejövök neki.Szóval ismét csak f...szság általánosítani.
2017. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#10

Gondolom, a pinát sem te kapod, ezért vagy frusztrált...


#9 nagyon betalált ;)

2017. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta, Kérdező, az ilyen nők igényei az egekben vannak. A gond az szokott lenni, hogy a kiszemelt pasi ugye van olyan pozícióban a nőknél, hogy azzal fekszik le akivel akar, és ezek többnyire nem a fentebb írt nők szoktak lenni. És hát ilyenkor születnek az olyan kérdések hogy "miért nem kellek egy pasinak se..."
2017. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!