Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A babaarc az mióta pozitív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A babaarc az mióta pozitív jelző? Nekem se nőben, se férfiban nem tetszik a babarcú pl. , mégis folyton ha valaki fel akar dicsérni valakit azt mondja babaarcú.

Figyelt kérdés
2017. jan. 14. 20:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Újra nekifutottam mert bandaharcot olvastam elsőre XD. Mert a baba az "cuuukiiii".

30/f

2017. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Másik kérdésben akadtál fenn rajta, mi? :D


A babaarc azért pozitív, mert szép, üde, élettel teli, szabályos arcot jelent.

2017. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Például - én már láttam ritka ronda babákat is...
2017. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

ezt inkább nőkre mondják, pasira ezt mondani gáz!


egyébként szerintem is cuki és aranyos jelző


és örülj neki, hogy nincs agyonstrapálva az arcod és pl. 20 évesen nem nézel ki 40-nek, tehát nincs kiélve az arcod!


ha pedig téged irritál, akkor közöld az illetővel, ilyen egyszerű

2017. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
5%
Hármas, igazad van. Főleg a prolik gyerekei. Hu-hú, azok milyen belterjesek!
2017. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Akkor te még nem láttál igazán babaarcú nőt. Isteni.
2017. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem szépek. Klasszikus ovális arc, kicsi fitos orr, szép formás száj szemöldök jellemzi. Pl Charlize Theron vagy Anna Kournikova vagy Selena Gomez jutott most hirtelen eszembe.

Férfiben tényleg nem túl vonzó valóban.

2017. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Pl nőben az, hogyha baba arcod van akkor 25 évesen lehet kinézel 18 évesnek.


És akkor valószínűleg 40 évesen is kinézel majd simán 5-10 évvel fiatalabbnak, meg úgy általában is később az életedben. Ami azért pozitívum a férjed/férfiak szemében

2017. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hát ez az Anna Kournikova kicsit sem tetszik, egyáltalán nem szép nő, vastagon átlagos. :(

Selena Gomez szerintem nagyon szép, ha az övé babaarc, akkor tényleg lehet pozitív jelző a babaarc.

Charlize Theron szép nő, de nekem nem tetszik, mert nagyon hideg, hűvös benyomásom lesz róla, aki nem kedves. :D

De ezt a tetszést/nem tetszést női szemmel mondom.

2017. jan. 14. 20:51
 10/17 anonim ***** válasza:
Az én arcomra is mondták már, hogy babaarc, pedig férfi vagyok, ráadásul 25 éves, de szinte mindig pozitív kicsengése volt a dolognak. Sok lánynak tetszik a képem, főleg tiniknek, de egyébként szerintem hülyeség az arc alapján ítélkezni vagy gáznak tartani valakit, mert nem tehet róla, hogy ilyen vagy olyan a pofija. Ebből nem érdemes messzemenő következtetéseket levonni.
2017. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!