Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen csajokhoz milyen kaliber...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen csajokhoz milyen kaliberű pasi/srác illik?

Figyelt kérdés

Az utcákon, buszokon, bevásárlóközpontokban, gyakorlatilag mindenhol rengeteg ilyen aranyos, csinos/szép lányt szoktam látni. Néha egyedül vannak, de akkor általában mindig telefonálnak (gondolom a pasijukkal). Ilyenkor legszívesebben kitöltetnék velük egy kérdőívet, hogy mit gondolnak rólam. Annyira kíváncsi lennék a véleményükre. Gondolom az ilyen kaliberű csajok is a mindenkori ideált kergetik (+180, izmos, latinos, nagyfarkú, pénzes pasi), de vajon van-e esély rá, hogy tudnak kötni valamilyen kompromisszumot. Én is helyes vagyok, egyetemista, konditerembe is járok, de alkatra közel sem vagyok férfias. Annyira irigy vagyok azokra a kis macskajancsikra, akik ilyen csajok kezét fogva szoktak vigyorogni a sétálóutcákon. Miért van az, hogy valakinek természetes egy ilyen csaj "birtoklása", másnak meg egy álom? Annyira igazságtalan! Főleg ilyenkor nyáron, amikor hatványozottan kanos vagyok. Ilyen kaliberű csajokat, milyen pasikkal szoktatok látni?

[link]

[link]

[link]



2017. aug. 2. 17:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Na, hat te se vagy komplett...
2017. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1: Miért? :D
2017. aug. 2. 17:44
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Nagyok itt az igények ecsécském. Inkább rólad látnánk egy képet. Az alapján egyből megmondanám, hogy azért nincs nőd, mert kb. annyira vagy férfias, mint a nagyanyám (bár neki már van néhány szőrszáll az arcán, szóval lehet, hogy ő a férfiasabb), közben meg az elvárásaid az egekben és azoknál a lányoknál, akiknél esélyed lenne talán (legalább az elején, amikor még nem derült ki, hogy retardált is vagy) meg nem próbálkozol.
2017. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#3: Arcra helyes vagyok, borostám van, itt a gyk-n is több csaj írta, hogy nincs velem probléma és jól nézek ki. A tinderen is legalább 30 match-et gyűjtöttem össze, amíg használtam az appot pár hónapig.
2017. aug. 2. 17:54
 5/19 anonim ***** válasza:
56%
Hahaha, és mire mentél a matchekkel zsúrpubi?:) Voltál már lánnyal valaha egyáltalán?
2017. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jó lenne nem szétoffolnod a kérdésemet, továbbra is várom a releváns válaszokat.
2017. aug. 2. 18:24
 7/19 anonim ***** válasza:
29%
Nem offolom én szét a kérdésedet. Egyszerűen megadtam a választ a kérdésedre. Bármilyen normális lányhoz messze feletted álló srácok illenek (akik szintén normálisak). Ha a szivacsos agyhártyagyulladástól, amiben szenvedsz, nem érted a mondandómat, akkor megismétlem a lehető legegyszerűbben: esélytelen vagy. Teljesen.
2017. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
8%

Ezek a lányok sajnos az alfahímekre buknak :c

De nyugodj meg, a szomszédlány típusúak sokkal jobban néznek ki, és nem elérhetetlenek :D

2017. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ezek szép nők, ennek megfelelően hozzájuk nagyon helyes pasik illenek. Nem akarok mélyen belemenni, de mással is lehet kompenzálni a külsőt, pénz, hírnév, vagyon de ez egy másik téma.

Az ilyen csajokhoz jóképű, férfias testű, elég magas és jó kisugárzású férfi illik.

2017. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
De viszont az meg másik kérdés, hogy ezek a nők nem magyarok O.o
2017. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!