Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a két csaj 10-es skálás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a két csaj 10-es skálás kb. hanyas és milyen pasi illik hozzájuk?

Figyelt kérdés

Ő az egyik:

[link]

[link]

Ő pedig a másik:

[link]

[link]

Csupán azért kérdezem, mert mind2 egy mostanában két felkapott török zene videoklipjében szerepel (feltételezem a csajok is török származásúak). De míg az első lánynál én még életemben nem láttam szebb csajt (komolyan mondom), addig a másiktól szó szerint kiráz a hideg így képernyőn keresztül, nemhogy élőben. Hogy lehet az embereknek ennyire eltérő ízlésük vagy én vagyok eltévedve és a másik csaj is gyönyörű? Mit gondoltok róluk belső/külső tekintetében és milyen férfit képzeltek el melléjük?



2017. máj. 29. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Amilyen jut nekik. Nincsenek előre kiosztva a kártyák senkinél.
2017. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Te atyaúristen a másiknak mennyire unszimpatikus arca van
2017. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A masodik is szép szerintem, csak itt direkt ilyen hülye fejet vág. Amúgy tök felesleges pontozni, az arc szépsége mindenkinél mást jelent. Pl szerintem Cara Delevigne nemis olyan szép, mint amilyen felkapott, szörnyű a szemöldöke. Ettől függetlenül jó csajok, bármilyen pasinál lehet esélyük, ha annak épp bejönnek.
2017. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindkettő 10-ből 7, 10-ből 8 körül van, ami azt jelenti hogy nagyon szépek, vonzóak a legtöbb férfi szemében. (Az enyémben is)
2017. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus ,a másodiktól szabályosan megijedtem hirtelen.
2017. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A zene jó, amelyikben a második csaj látható.
2017. máj. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a második jobban tetszik. Az első nagyok tucat, átlagos szépség, viszont a második igazi különleges.
2017. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Az elso olyan semmilyen, semmi extra. A második legalább érdekes, nekem jobban tetszik.
2017. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindkettő csaj szép, de én is azt mondanám hogy a másodiknak olyan karakteres arca van! Nem csúnya, hanem olyan karakteres. Nem tudok erre másik szót így hirtelen.


Most kb 2 perce láttam a két csajt utoljára, de a második lány arcára most is emlékszem.


Mindkettő jó csaj, csinosak. De az első olyan átlagosan szép, bármilyen különleges vonás nélkül. A második pedig olyan különleges(en szép) arcú.

A legtöbb férfi dugná lazán mindkettőt, de értitek így már a különbséget

2017. máj. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A másodiktol en Is megijedtem...
2017. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!