Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha azért nem kell egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azért nem kell egy lány, mert nem tetszik annyira az arca, felszínes lennék?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtem egy lánnyal, akivel nagyon jól kijöttem, jókat beszélgettünk és már alig vártam a találkozót. Nem tetszett az arca és közösen elváltak az útjaink, mert úgy láttam jobb lenne nem áltatni őt, mert én bejöttem volna neki. Ezt elmeséltem a barátaimnak és azt mondták, hogy jó hülye vagyok, mert nem akartam vele többet találkozni, megkaptam hogy felszínes vagyok és gyerekes a gondolkodásom.

Nem volt csúnya lány, de olyan semmilyen volt, nem tudtam volna megcsókolni, nem volt merevedésem tőle, egyáltalán nem tetszett.

Egyre több helyen hallom azt, hogy valakinek nem tetszett annyira egy csaj vagy egy pasi, de mégis később megtetszett a szemébe. Ez nálam valamiért nem működik nekem kell az, hogy elsőre tetszen és megismerjem a tulajdonságait és, ha passzolunk akkor összejönnék vele. Akinek nem tudnám megsimogatni a haját, nem tudnám megcsókolni, nem tud felizgatni, azzal hogy lehet egy rendes párkapcsolatot kialakítani? Jobb lenne, ha mellette szexelnék másokkal? Ezért keresek egy olyan lányt aki nagyon tetszik nekem. Csak az a gond, hogy úgy látom, hogy azoknak nem kellek akik nekem tetszenének.


2017. aug. 3. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Majd kinovod. De amig igy gondolkozol tenyleg jobb ha megkimeled magadtol a noket.
2017. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik, akkor felesleges is erőltetni a dolgot. Bár én azt gyanítom, hogy a saját lehetőségeidhez túlzottan válogatós vagy(mondjuk nem vagy annyira jó pasi, mint amilyen jó csajok után lihegsz), biztos a barátaid is ezért tették a megjegyzéseket.
2017. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Az emberiség 90%-a felszínes, pedig sokkal több boldog ember lenne, de ez nem a te hibád...
2017. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

Nem vagy az. Ez tok termeszetes dolog es maximum azok gondoljak felszinessegnek, akiknek a sajat kulso adottsagaik miatt be kellett erniuk a kevesebbel es eroltettek magukat, hogy jo legyen az is.

Alapvetoen mindenki egyszerre a kulsore szepet es belsore jot akarja, nem csak az egyiket.

2017. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#1 Mások is mondták már nekem ezt, én erről nem tehetek. Szerintem egy normális párkapcsolatban ugyanúgy számít a külső, mint a belső.

#2 Ezért élem az életem és keresem a lehetőségeket, ezért művelődöm és ezért bővítem a világnézetemet. Persze ezt magam miatt csinálom és, hogy legyen egy magamnál nagyobb célom. A barátaimat nem tekintem komoly embereknek, de szerencsére van jó barátom aki megérti a helyzetemet. Csak zavaró ez a mutogatás és a hibáztatás. Arról nem tehetek, hogy nem tetszik mindenki, ezért keresném meg azt az egyet, akit szerethetek az nem érdekel, hogy statisztikailag hány nőnek jövök be, úgy is majd csak az az egy fog számítani.

2017. aug. 3. 12:54
 6/16 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Ha a nok dobalozhatnak, azzal, hogy nincs kemia, akkor a ferfi miert ne tehetne meg ugyanezt. Nem, nem vagy felszines.
2017. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez nem felszínesség, hogy nem akarsz olyannal összejönni, akivel nem vonzódsz. Inkább értelmességre vall.
2017. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Jó de a reklámok, meg a média miatt mindenki a tökéletesre vágyik és inkább élnek az emberek egyedül...

Szerintem ez butaság, persze valamennyi igényünk legyen, de a kérdező írja, hogy azok akik tetszenének neki meg neki nem kell és akkor most boldog így?

Amikor fiatal voltam járhattam volna egy kicsit duci lánnyal, nem tettem meg, most felnőtt fejjel bánom, mert első barátnőnek, meg tapasztalat szerzésnek jó lett volna.

Meg ki tudja lehet egy kicsit nem tetszővel piszok jól fogjuk később magunkat érezni.

2017. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

8. De te is mondod, hogy tapasztalatszerzésnek lenne kb. jó... ha egyáltalán nem vonzódsz hozzá, az esetek kb. 1%-ában szeretsz bele később. Az meg a másikkal szemben rohadt megalázó, de te sem leszel tőle boldogabb.


Az meg más kérdés, hogy mi az, ami a média miatt nem tetszik és mi az, ami a saját ízlés miatt, de az emberek többsége elég intelligens ahhoz, hogy 18+ évesen belássa, hogy mi az ideáljában az a sallang, amit a haverok meg a média elvárásai raktak rá.

2017. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A külső vonzalom az egyik legfontosabb dolog egy kapcsolat elején. Ha nincs kémia, akkor felesleges kapcsolatba bonyolódni. Jól döntöttél!
2017. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!