Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatok visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok visszahúzódó partnert?

Figyelt kérdés
30-as srác vagyok de nem igazán szeretek bulizni járni, eléggé visszahúzódó típus vagyok, volt már hogy megjátszottam mekkora parti arc vagyok de nem ment sokáig és problémát okozott, hogy nem vagyunk egyformák. Ezért gondoltam, hogy egy olyan lányt kéne találjak aki hasonlít rám, csak ugye ha ő is otthonülős kevéssé barátkozós típus akkor hogyan fogunk egymásra találni?
2017. aug. 3. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Minden sarok mögött, ha látod, hogy a csaj eltűnik a sarok mögött, akkor "visszahúzódik" tehát ott keresgélj ilyen lányokat.
2017. aug. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyeken, ahova nem a party-ribizlik járnak. Könyvtárak, csillagvizsgálók, kézműves klubok. De pl boltba, postára, gyógyszertárba a visszahúzódó lányok is járnak.
2017. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó leírta a helyeket, és többnyire jellemző rájuk, hogy zenét hallgatnak, addig sem kell hallgatni a pletykás emberek beszélgetéseit.
2017. aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom,mert hasonlót keresek én is amilyet leírtál a szövegben.

Otthon ülnek akik otthon szeretnek lenni,vagy vásárolnak,de semmi képpen nem mennek a discoba! 30N

2017. aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!