Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz lányok ti elveszítenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok ti elveszítenétek egy szűz pasival a szüzességeteket vagy inkább tapasztalt fiúra bíznátok magatokat?

Figyelt kérdés

2017. aug. 3. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szuzkent szuzzel voltam eloszor.
2017. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 pörölycápa ***** válasza:
100%
én is szűzként szűzzel voltam először, nekem így volt tökéletes, együtt fedeztük fel a dolgokat
2017. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyanra bíznám, akibe szerelmes vagyok és viszont. Más nem számít.
2017. aug. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Én is szűz voltam, ő is. Én most 29/N, Ő 29/F.

8 éve és 9 hónapja vagyunk együtt.

2017. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Blablabla, itt gyk-n minden nő imádja a szűz fiúkat.:D


Leírom neked a valóságot, mielőtt vakvágányra tesznek az álszenteskedéssel. Mára elérték azt az "öntudatra ébredt" nőknél, hogy a szűz lánynak se kell már szűz fiú, mert ő alanyi jogon megérdemli, hogy egy agyontapasztalt alfa vágja be neki elsőre is, mert ő "tudja hogy kell bánni egy nővel". Természetesen logikai kapcsolat semmi a két dolog között, de nőkről van szó, akkor is boldogak, ha velük mit sem törődve, fájdalmasan veszik el a szüzsségüket, csak tapasztalt pasi legyen.

A tapasztalt nőknek meg azért nem kell szűz fiú, mert ők nem lesznek tanár nénik. Ebben se keress logikát, mert nincs, de ők szentül hisznek benne.


Olyan ez kicsit, mint a munkaerőpiac kicsiny hazánkban. Senki nem akarja a tudást átadni a fiatal, pályakezdő generációnak, egy-két szakágat leszámítva lehetetlen elhelyezkedni, mert elvárnák, hogy alapból profin csinálj mindent két nap után, egyéb esetben mehetsz a dolgodra. Mi lesz a vége? Hála a kivándorlásnak és a fentebbi dolognak, ha kiöregednek és nyugdíjba mennek a mostani középkorú, idősebb szakemberek, ez az ország kb. meghal, mert lesz egy csomó semmihez nem értő fiatal, lévén senki nem adta át nekik a tudását. A nőknél is nagyjából ez van, a férfiak lassan 10-15%-a jut már csak nőhöz, a többi meg eszi a kefét.

2017. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Ki van zárva :D 16-18 évesen még nem gáz, de hogy valaki 20on éves korára se tudott megfektetni egy csajt se hát...Nem lesz a szűz lányok álma, az is biztos :D
2017. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

Én szívesen veszem el tini lányok szüzességét kellő tapasztalattal is :)

30+F

2017. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó, ilyen nyomoronc pedofilokat szoktak puzzledarabos húspogácsává verni.
2017. aug. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!