Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18-20 év körüli lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 év körüli lányok, akik nemrég vesztettétek el a szüzességeteket meddig vártatok vele, fiúk ti meddig várnátok a lányra?

Figyelt kérdés
Tudom-tudom, nem mások véleménye kell meghatározza a dolgokat, nem is azért írtam ki. Csak épp egy hónapja vagyok eggyütt a barátommal, aki 22 éves. Petting már volt, bár öv alá nem igazán vándoroltak a kezek, ma viszont mégis úgy éreztem, hogy alíg bírom vissza tartani magam, hogy ne legyen valami. A barátom nem siettet egyáltalán és igazán én sem akarom el siettni a dolgokat, mert szép emléknek szeretném s nem a szexualitásra épül a kapcsolatunk. A kisördög viszont nem hagy nyugodni és elgondolkoztam ma ezen, hogy mikor is kéne és hogyan stb..

2016. jan. 6. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
20 éves voltam és 2 hónapot vártam vele kapcsolatunk kezdetétől, petting közben én könyörögtem ki, hogy menjünk tovább.
2016. jan. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Én 17 voltam, majdnem fél év után éreztem úgy, hogy eljött az ideje, utána még egészségügyi gondok miatt végül egy hónappal később történt meg.

Szerintem várhatsz még nyugodtan, és majd megtörténik. Tényleg nem kell elsietni, fontos, hogy nagyon jól ismerd a másikat.:)

2016. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
18 éves voltam, akkor 2 hónapja voltunk együtt. Mondjuk mindketten elsők voltunk egymásnak, így türelmesen kivártuk, amíg mindketten úgy éreztük, hogy elérkezett az idő, és utána megtörtént. :) Szerintem ezt valahol érzi az ember, és mindenkinél tök más.. Például van olyan ismerősöm aki fél évet várt, de volt olyan is, aki csak 1 hetet.
2016. jan. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

18 voltam, és két hétig bírtam. Nem bántam meg, nekem akkor már nagyon szükségem volt rá és inkább csak erősítette köztünk a kapcsolatot.

Igaz én jó ideje ismertem már a srácot, rég jóban voltunk.

2016. jan. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
20 eves voltam, 3.randin fekudtunk le. O masik varoaban elt azert tudtunk ilyen keveset talalkozni, de egyfolytaban beszelgettunk.
2016. jan. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
18 voltam, 4-4,5 hónap után :)
2016. jan. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Hát nem most vagyok 18-20 év körüli hanem 5 éve, de azért nem hiszem, hogy ennyi idő alatt kifordult a világ a helyéről, bár a válaszokat olvasva lehet... 18 voltam mikor összejöttem az első komoly pasimmal, nála volt először petting, ilyesmi és 8 hónap után volt tényleges szex. Mondjuk már 5 hónap után majdnem megtörtént de akkor csinált egy hülyeséget, amitől elbizonytalanodtam és megingott a bizalmam. (próbálta rám erőltetni az első együttalvások egyikén, hogy na most legyen az első védekezés nélkül...)
2016. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
19 vagyok, és egy hét után feküdtem le vele. Nem bántam meg, de az a kapcsolat csak a szexről szólt. A mostanival az első randin volt az első szex is, azóta is együtt vagyunk, de így utólag azt mondom megérte volna többet várni. Te tudod igazából hogy érzed persze :)
2016. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 hónap járás után feküdtem le vele, 18 évesen.
2016. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, meglepően normális volt mind, kicsit rosszabbra számítottam. Még szívesen várok többet is :)
2016. jan. 6. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!