Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj sem szemezik velem, akkor én nem is tetszek senkinek?

Figyelt kérdés

Sok embertől hallottam, hogy őket megnézik a csajok, meg azt is gyakran, hogy mindenkihez vonzódik valaki. Én még ezt sohasem éreztem eddigi 23 évem alatt.


Nem vagyok igénytelen pedig. Azt nem tudom, hogy jóképű lennék e, de szerintem nem, ha semmiféle vonzalmat nem tudok kelteni. Pedig ismerek jónéhány lányt. Volt randim is, nem egy, nem kettő.


2017. aug. 5. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha volt mér egy pár randid, akkor nem lehet olyan rossz a helyzet.
2017. aug. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szemezés egyik sajátossága hogy bele kell nézni a másik szemébe.. szenvedélyesen és határozottan.. nehéz, én pl szinte mindig idegesen elkapom a szemem a lányról, amint találkozik a tekintetünk.. tudom hogy ez hiba..
2017. aug. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!