Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy amíg busszal utazok és nincs normális fizetésem, addig ne is vágyjak párkapcsolatra, mert nem lennék elég a csajoknak?

Figyelt kérdés
24 éves egyetemista vagyok, egy éve van jogosítványom, de sajnos nincs pénzem saját autóra (a szüleimé is egy rozsdás f*stalicska), nem is tudnám miből fenntartani, ezért mindenhova busszal vagy kerékpárral megyek. Mivel szakot váltottam (és később is kezdtem az egyetemet) így a diplomaszerzésem is elhúzódik, ami miatt eléggé távoli álomnak tűnik egy jól fizető kulturált munkahely (nem csóró diákmunka). A buszon sok fiatal csajt szoktam látni utazni, még azt is gondolhatnám, hogy szolid, konzervatív átlagos lányok, de nekem azt tűnt fel, hogy a nagy többsége mindig valami pénzes fiatal kölyökkel jár, aki vagy apuci kicsi fia minden széppel és jóval megajándékozva vagy valami top 10-es külsejű mérnök/jogász/közgazdász/vállalkozó pasi, aki már fiatalon tele van pénzzel és sikeres. Ezt abból gondolom, hogy számos olyan csajt látok - aki hétköznaponként a buszon szokott ugyanazon a járaton utazni mint én - hétvégén mindig jobb 1-ben hűsölni és csücsöríteni egy +5-10 milliós német prémium vagy más jobb állapotú autóban egy jóképű pasi mellett (aki gondolom a barátja). Egy párkapcsolathoz ennyi idősen gondolom alapfeltétel egy jó fizetés (amiből fizetem az utazások és egyéb szórakozások költségeit) valamint egy autó, amivel a csajjal el tudok utazni bárhová. Úgy érzem, hogy huszonévesen le vagyok maradva a kortársaimhoz képest és nem lennék alkalmas egy párkapcsolatra, mert eléggé el vagyok maradva egzisztencia és karrier terén is. Ti mit gondoltok erről?

2017. aug. 4. 23:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire azért nem reménytelen a dolog. Próbálkozz!
2017. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos ez az igazság.
2017. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Biztos vannak ilyen csajok. De kellenek neked az ilyenek? Biztos? Olyannal legyèl aki önmagadért szeret ès nem a kocsidert vagy a penzedèrt.
2017. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%

Szerzel sok zsetont, majd a harmincas éveidben meg lesem fogod tudni vakarni magadról a nőket.


Tapasztalat. :)

2017. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem jól gondolod. Szomorú, hogy sokan azt hiszik vagy képzelik, hogy csak akkor lehet jó egy nőnek, ha van autója. Ha Egyetemista vagy ezt senki se várhatja el tőled, ezzel tudod, hogy csak magadat kicsinyíted? Ha gond is van a csajozással hidd el az nem azért van, mert nincs autód! Saját magatokat bélyegzitek meg, meg persze minket is ezzel. Vannak ilyen nők az kétségtelen, de 10-ből kb 8 nő nem ilyen.

Ha olyan csajokra hajtotok aki olyanok (mert ő rájuk figyeltek fel leginkább) akkor ne várjatok mást. Sajnos a normálisabbakat pedig szinte észre se veszitek. :/

2017. aug. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%
Hát igen, ez 20-as éveiben lévő férfi az a mai világban nagyon lenézett és alul értéket társadalmi réteg, mert mindenki csak a pénzes 30as pasikra bukik és azoknak több nő is jut. Gyakorlatilag a mai világban a 20-as éveiket végig hokizzák a pasik. Aztán majd 30 évesen lesz több 20-as csaj is akik közül válogathat, vagy dughat többet is, tarthat több szeretőt is mert miért ne? Ez a világ ilyen.
2017. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Se nekem, se a barátomnak nincs jogsija. Abban pedig sorsközösséget vállalok veled, hogy váltottam szakot. Én is később fogok diplomázni, mint gondoltam, de legalább szeptembertől olyasmit tanulok, amit szeretek, és nem szenvedés számomra. :) Az előző szakom sajnos az volt.


Lehet, hogy sok lányt zavar, de azért nem mindenkit, ezért nem is lehetetlen számodra a párkapcsolat. Engem annak ellenére nem zavar, hogy én tudom azért, hogy milyen, ha kocsi van az ember valaga alatt, mert amióta az eszemet tudom, van kocsink, és anya azért szokott vinni benne.


Mindenesetre én azt mondom, hogy örülj, hogy pár éven belül azért lehet jó munkahelyed, kocsid. Van, aki egy egész életet lehúz kemény fizikai munkán éhbérért... Sőt, van akinek egyáltalán nincs is lehetősége még tanulni sem, mert már 16-18 évesen kénytelen belépni a munkaerő-piacra.


21/L

2017. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Már írtam valahova, de leírom újra. Én azokon a bohócokon tudok röhögni, akik egyedül ülnek a kocsiban a belvárosban, csak azért, hogy menőzzenek. Van pár ilyen félbarom ismerősöm. Tudod, mikor éri meg a kocsi? Ha ingázol. Ha kisbabával jársz be. Ha nehézkes a járás. Akkor ér valamit a kocsi, amúgy meg? Mi pénz azt fenntartani? Az üzemanyag, ami a dugóban állva is fogy, a karbantartás, a parkolás, egyáltalán találni olyan parkolóhelyet, ami biztonságos és nem cseszik szét a kocsid oldalát...


Fiúk, most komolyan... Itt nem arról van szó, hogy aki gazdag, az megengedheti. Hanem a tudatosságról. Arról, hogy nem költöm fölöslegesen a pénzt, meg nem b aszom szét a környezetemet azért, hogy demonstráljam, mekkora raj vagyok. Nekem az, aki nem látja be, hogy mi éri meg, és mi az, ami egyszerű képmutatás, csak egy ésszerűtlen, buta bohóc marad. Sokkal többre becsülöm azokat az embereket, akiken nem látszik a gazdagság, ha gazdagok is.


Nem azért, mert nem tehetnék meg, hanem mert használják az agyukat. Ez olyan, mint mikor egy jótestű nő csinosan öltözik, és nem úgy megy utcára, mint aki a strandról jött. Meg lehet mutatni a jó alakot is kulturáltan. Bár ez a fiúkra is igaz. Ez a cérnatrikó, meg a félmeztelen villogás csak röhejessé teszi őket, függetlenül attól, hogy ugyanannyi energiát fektettek a testükbe, mint az a srác, aki fel tud húzni egy rendes pólót, és nem kell neki önigazolásból meg a kis farka (vagy bármi más hiányossága) kompenzálásából ilyen eszközökhöz folyamodnia. Lerí róluk, hogy a józan ész helyett valami sokkal primitívebb irányítja őket.


Azt meg nem tudom feldolgozni, hogy a fiatal felnőttkor közepére egy férfinek miért nem lesz önálló véleménye és saját értékrendje, és miért akar olyan nőknek tetszeni, akik fel sem fogják, milyen elkezdeni egy önálló életet, milyen egyetemistaként, vagy gyakornokként dolgozni, vagy miért nem megy az ember autóval wc-re is.


Tényleg nem értelek titeket. Ezüsttálcán kínáljátok magatokat az ostoba, pénzéhes nőknek, holott a világon a legjobb szűrő az lenne, hogy így ismerkedtek, és nem sajnáljátok, aki emiatt nem akar szóbaállni veletek, mert pontosan abból látszik, hogy nem őt keresitek. Remélem, nem őt keresitek. Kicsit elkeserítő lenne, ha valaki ilyen társat akarna magának direkt. Vagy inkább szánalmas és gyerekes felfogás.

21L

2017. aug. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az első mondatnál tovább nem olvastam, de gondolom tovább is ugyanakkora bullshit, mint az eleje.

32 vagyok, a fiam 6 éves és még jogsim sincs, nemhogy kocsim. De mondjuk nemnis vágyom egyikre se és szükségem sincs rá.

2017. aug. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas egy kérdés.
2017. aug. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!