Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert ilyen nehez valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen nehez valakinek anyit mondani talalkozas utan, hogy nem vagy az esetem, bocsanat?

Figyelt kérdés
Inkabb mindenki hazudozik

2017. aug. 5. 12:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
6%
10: Nekem inkább úgy tűnik, hogy te hisztizel, hogy miért kapod meg a bunkó titulust, mikor történetesen az voltál. Egy tisztességes elutasítás mindenkinek kijárna, aki alapvetően korrekten közelített feléd, ha te ezt lesz*rod, akkor ne csodálkozz, hogy megítélnek érte.
2017. aug. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem megbantas ez,ha annyit mondasz, hogy nem vagy az esetem. Ha valaki erre felkapja a vizet az a bunko
2017. aug. 5. 16:06
 13/14 anonim ***** válasza:

A magyarázkodásra értettem 11-es.

Volt, aki megértette elsőre, hogy bocs, de bocs nem, más meg élni nem hagyott, mert hogy magyarázzam már meg.

Azt hol írtam, hogy leszarom? Ne gondold már bele azt, amit nem írtam, kössz.

2017. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
49%
Sok a takonygerincű mindkét nemből,tapasztalatból mondom.
2017. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!