Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy fiú egy lánnyal megisme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú egy lánnyal megismerkedik aki tetszik neki és hónapok óta beszélnek az a srác miért beszél meg egy találkát egy másik lánnyal?

Figyelt kérdés
Szóval én vagyok az a lány aki bekerült a képbe és elmondta nekem a srác, hogy ő komoly kapcsolatot szeretne és van egy lány akivel szintén ismerkedik, viszont akkor nem értem miért hívott el találkozni. Elmodta őszintén, hogy nem tudja mit csináljon mert nagyon megkedvelt engem is, de ugye a másik lányt is. Amugy a mi találkozonk nagyon jól sült el. Mit csináljak én? Miért találkozott velem is ha van neki valaki? Egyáltalán tehetek én bármit is? Hasonló helyzetbe voltatok már?
2017. aug. 5. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Vagy ő, vagy Te, vagy mindketten a szexre kelletek. Ha azt gondolja, hogy a másik lány az igazi, akkor addig ürítésre, ha azt gondolja, hogy Veled is jó és vele is jó, akkor mindkettőtöket szédít és ürítésre használ (de legalább jó fej, mert elmondja), ha pedig Te tetszel neki jobban (amit kétlek az elmondásod alapján), akkor Téged szúrna, de közben a másik lányt hitegetné. Egyik variáció sem épp egy életbiztosítás. Én így gondolom, de ne legyen igazam.
2017. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Hát ez a modern kor problémája, a bőség zavara. Sok a jelölt és nehéz szűrni. Nyilván még nem szeretett meg téged, de kíváncsi a másik lányra is. Igazából nem tehetsz semmit, nem láncolhatod magadhoz. Próbálj olyat nyújtani, amit a másik lány nem. Nem a testedre gondolok, hanem humorra, kedvességre, figyelmességre.
2017. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ott van hogy hónapok óta beszélgetnek.

szóval hiába van szimpátia,ha nincsen kémia és nem jutnak egyről a kettőre.

ezért kell egy olyan akivel lehet haladni,nem pedig csak egyoldalú a téma,mint itt valószínűleg.

ilyen esetekben,amint nagyjából biztos az új,repül is a félmegoldás előző.

úgyhogy nagyon nem kell paráznod ha viszonzod a szimpátiát.

legfeljebb akkor van gond ha a srác "Rúgj belém! játékos" és pont azt élvezi hogy szopatja a másik csaj meg ígérget neki,valójában meg se pu-ni,se semmi.

2017. aug. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja, hogy mit csináljon? Duma. Mennyi idősek vagytok? Én biztos megmondanám neki, hogy viszlát, ha nem tud dönteni. Engem párhuzamosan ne hülyítsen mással.
2017. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!