Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik azok a külső, belső, akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a külső, belső, akár rejtett tulajdonságok; amik miatt nem tetszik a másik? Hamar kiábrándultok?

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dohányzás, lusta egészségtelen életmód, önző, egoista, beképzelt, tiszteletlen, zárkózott, képtelen a kompromisszumra, erkölcstelen, hűtlen, becstelen, agresszivitás, túl sokat beszél kevés értelemmel, felszínesség.
2017. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Külső: ápolatlanság és/vagy a stílusérzék totális hiánya, vörös/szőke haj.


Belső: tájékozatlanság, műveletlenség, türelmetlenség, teljesen extrovertált személyiség, túl sokat beszél, erőszakos természet.


Ennyi jutott eszembe.


24/N

2017. júl. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felszínesség, anyagiasság, hazudozás.
2017. júl. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Férfiként írom

-dohányzás

-ápolatlanság(a fogak ,körmök elsősorban)

-grimaszolás, (non verbális kommunikáció)

-káromkodás, beszédstílus

-öltözködés

-kommunikációs készség

-önbizalomhiány

-magával szembeni igényesség

-modorosság,sznobság


Most ennyi jutott eszembe...... :)

2017. júl. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem látja reálisan a jövőjét (nincsenek tervei, vagy irreálisak ahhoz képest, amennyit tesz értük), ha valaki lusta, ha nem nyitott a világra és a dolgok megismerésére (nem az, ha nem tud dolgokat, hanem ha kijelenti róluk, hogy "nem érdekel"), ha képes unatkozni, ha akaratos és nem tartja tiszteletben a másik szavát, ha a lelkesedése minden iránt szalmalángszerű és nincs benne kitartás, ha nem képes magát érvényesíteni és érződik rajta, hogy mellettem is úgy élne, hogy én irányítom azt is, amit nem nekem kellene, vagy nem csak nekem, ha következetlen (logikátlan, nem gondol bele a tettei következményébe, nem elővigyázatos, nem számol a lehetőségekkel vagy a kockázatokkal), ha semmi iránt nem képes lelkesedni és semmi nincs, ami különösen jellemezné és magáénak érezné, ha nem képes egyedül ellenni és mindig a szülei vagy a barátai seggében van, ha nem tudja felmérni azt, hogy hol vannak a határai, akár alkohol terén, akár teljesítményben, és abszolút nincs tisztában azzal, hogy mik a gyengeségei, amin javítani kellene (nem baj, ha vannak!) vagy miben jó...


Nálam nem fontos az, hogy milyen papírja van, vagy kivel lakik, vagy mit tudom én... Nálam minden a felfogásán és az élethez való hozzáállásán múlik. És sem a családomban, sem a baráti körömben, sem máshol nem láttam olyan ember még, aki az általam felsoroltakat hozta, de nem volt képes egy olyan életet felépíteni, amivel szívesen összeköthetném az enyémet és biztonságban érezném magam mellette, úgy, hogy hosszútávú kapcsolatban gondolkodom, gyerekekkel (nyilván nem most, de a férjem megismerhetem már most is)

21L

2017. júl. 31. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Külsőt kihagytam, mert nálam eddig mindenki a belsőn bukott... :D Ott az igénytelenség és az önkritika hiánya okoz csak bajt. Nyilván van, amiről az ember nem tehet, de azért aki kitapasztalja, hogy mi passzol hozzá és mivel jobb nem utcára menni, azzal nem lehet akkora baj.:)
2017. júl. 31. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Külső: igénytelenség, páva haj, fucboy stílus, (ezek amik a legjobban)

Belső: irigység, rosszindulat, ítélkezés, mogorvaság, beképzeltség,

2017. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Elfelejttem kiírni 14/L vagyok
2017. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!