Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez valóban igazságtalan lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban igazságtalan lenne?

Figyelt kérdés

Még soha nemvolt párkapcsolatom és komolyabb testi kontaktus se. Eddig 3-4 fiú volt (az utóbbi 2 évben), akikkel beszélgettem és romantikus természetű kapcsolatot reméltem, de valahogy mindig kiderült, hogy haverként tekintenek rám. Aki csókolózott velem az még egy évfolyamtársam nevét is elkérte, mikor látta, hgoy ismerem. Vele előtte kb fél évig beszéltem , és társaságban találkoztunk néha, de randira nem hívott el. Utána volt egy másik, aki végül úgy köszönt el, hogy nem akar megbántani. Most voltunk nyaralni, ahol a társaságból egy srác akit régebb óta ismerek udvarolt nekem, csókolóztunk is, de mióta visszajött a nyaralásrol nem hív el kettesben, csak jövőbeli csoportos tervekről beszél. Szerintetek mit rontok el?

A címben szereplő kérdés, meg arra vonatkozik, hogy akiket ajánlanak nekem a barátnőim, ismerős srácokat mindig azt mondják rá, miután megnéznek, hogy nem vagyok az esetük.

Mert alacsony vagyok és telt és nekik a magas, vékony lányok tetszenek. Na de mindenkinek? Mi van ha személyiségre tökéletesen passzolnánk de nem adnak esélyt mert 160 vagyok 180 helyett? Igazságos az, hogy a magas lányok jobb fiúkat kapnak? 21/L


2017. aug. 6. 02:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Az alacsonysaggal semmi gond nincs, de hany kilo vagy a 160 cmhez?
2017. aug. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
58 :(
2017. aug. 6. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Az határeset szóval nem hinném, hogy ez lenne a gondja veled minden férfinek akivel csak találkozol.
2017. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!