Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebben a pillanatban állok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a pillanatban állok az utóbbi évek depressziójában most tényleg abban az állapotban, hogy most öngyilkosságot akarok. Kérek valakit, mondja meg: miért ne?

Figyelt kérdés

Minden szálat elvarrtam. Minden próbálkozás kudarc, azt is elveszítettem, amim eddig még megmaradt.

És nincs hova előre lépnem, nincs már.


Nem akarok lelki segélyt hívni, hogy valaki közhelyeket mondjon olyanokról, amiket mindennap többször hall.


2017. aug. 7. 13:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Ne akard, hogy az ismerőseid egy gyáva féregként emlékezzenek rád, aki elmenekült a problémái elől.
2017. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Hát, mert minden változik..a látásmódod, a körülmények, az életed. Most lehet hogy a nullán állsz, de innen már nincs lejjebb. Önmagadat tiszteld és szeresd annyira, hogy nem dobod el, ami szép is lehet. Próbálj meg építkezni a semmiből, szedd össze magad és a gondolataid. Mi a célod, mi tenne boldoggá és tegyél ezekért!
2017. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
Miért ne? Nem tudom helyetted megtalálni...de tudon, hogy van! Rajtad múlik, hogy akarod- e. Remélem igen. Nézd, a bátyám fiatalon rákban halt meg. Neki nem volt lehetősége dönteni...neked megadatott, gondolj erre.
2017. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%

Kedves Kérdező!

Én lakásmaffiának köszönhetően elvesztettem a lakásomat, ami húzta magával a családomat, a munkahelyem elvesztését, mire a végén semmim nem lett!

Bizony, szó szerint!

Ennél lejjebb már nincs.

Tudod mit tettem kérdező?

Nem kérdeztem senkit, nem kezdtem el inni sem sajnáltatni magam, hanem FELÁLLTAM!

Mentem, csináltam, dolgoztam, és újra felépítettem mindent!

2017. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Pénz, ház, lesz valahogy. Az anyag előteremthető.
2017. aug. 7. 14:08
 6/20 anonim ***** válasza:
50%
Az a baj higy fogalma sincs mi a bajod, mi ért téged, és hogy jelenleg mi bánt a legjobban. De szerintem el kéne felejtened az öngyilkosságot mint opciót, és a megoldásra fókuszálni a kifogások helyett. Szerintem ha változtatnál a gondolkodásmódodon, mához egy évre ott állhatnál teljes életet élve, a kudarcokkal mint rossz emlékekkel, amik megtanítottak a kemény küzdelemre. A jelenlegi rossz gondolataid java része fiktív, amit a hülye depi tesz veled.
2017. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Az élet próbatételek elé állít szinte mindenkit, csak így fejlődhetsz, szedd össze magad és harcolj.
2017. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 LazyJones ***** válasza:
63%
Engem a remény tart életben, hogy minden nap hoz egy új esélyt, és ahogy minden el tudott romlani egyetlen pillanat alatt, ugyanúgy jöhet egy olyan dolog, ami egyenesbe hozza az életet. Ha megölném magam, még az esélyét is elveszíteném, hogy ezt elérjem. Amikor pedig a remény is elveszett, és tényleg nem volt látszólag más kiút, akkor maradt a szimpla, nyers, önző dac. Hogy én ennél jobb vagyok, többet érek, többet érdemlek, és ha a világ, az élet, vagy az emberek nem adják meg, akkor elveszem magamnak erővel. (Itt most nem az anyagi dolgokról van szó). Belekapaszkodtam a dacba, hogy nem győzhetnek le, nem kapják meg ezt az elégtételt, és ha engem le akarnak nyomni, akkor többet kell pakolniuk a lapátra, mert amíg fel tudok állni, addig fel is fogok.
2017. aug. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Vége. Abbahagyom.

Hiába hogy majd elmúlik minden rossz, évekig is hiába hittem el másnak. Az sem igaz, hogy mélyebbre zuhanni nem lehet. Mindig lehet.

Most vége.

2017. aug. 7. 14:36
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

Figyelj! Azt csinálsz amit akarsz

Nekünk tök mindegy, hogy megteszed-e vagy sem, nem ismerünk. A barátaidnak és a családodnak nem mindegy.

Egy gyerekkori barátom halt meg autóbalesetben, ő szeretett volna élni...sokaknak nincs lehetőségük választani, neked van.


Láttam embereket elég mélyről talpra állni, akaraterővel és nem kevés munkával. Ők tiszteletet érdemelnek. Az öngyilkosság szánalmas dolog.

2017. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!