Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itt olvasható kérdésekben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt olvasható kérdésekben, válaszokban gyakran felbukkanó "szakkifejezéseket" valóban használják a mindennapi életben is, vagy csak itt terjesztik egyesek?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, mint a "liánozás", a "mankó férfi", a "felhőztetés", a "húzd meg - ereszd meg játék" vagy "érzelmi hullámvasút", stb...


Mindig jókat derülök ezeken :D A fiatalabb korosztály ezeket valóban használja a mindennapokban, vagy csak néhány hozzászóló nyomatja itt a GYK-n rendszeresen? Vagy csak én vagyok nagyon lemaradva(35/F), és ezeket már régóta mondogatják, használják? Lehet, hogy már "öreg" vagyok? :D



2017. aug. 9. 12:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%

Csak itt rendszeres lol

18/L

2017. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
En sem talalkozom ezekkel az eletben. Valoszinuleg a 18 alattiaknal meno dolgok, vagy az agyilag 15 eveseknel.
2017. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
utolsó kettőt hallottam, az előtte levőket sosem o.o
2017. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Az alfahím, a béta hím és a férfitöbblet lemaradt! :D
2017. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#4 és a jó öreg 80-20 (;
2017. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Diavolino44 ***** válasza:
8%

Szinten az utolso kettorol hallottam, az utolsot tudom is hogy mi, leginkabb pua korokben szoktuk ezt használni. De ott is mint technikai segitseg, aki mar melyebben van benne.

Az elso haromrol nem hallottam.

32f

2017. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen, természetesen még hosszan folytatható a sor :D
2017. aug. 9. 12:47
 8/16 anonim ***** válasza:

Utolsó kettőt szoktam hallani az utolsót néha használom magam is. A liánozás az meg mi a tököm ? :O

31/f

2017. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Érzelmi hullámvasút teljesen egyértelmű,de a többivel nem találkoztam :)
2017. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az érzelmi hullámvasút nagyon régóta létező kifejezés, a többivel csak itt találkoztam. Mondjuk aki itt használja, az szerintem a való életben is sajnos. :"D


A kedvencem: felhőztetés. Nem tudom, mit jelent, de jó lenne már, ha jönne egy esőfelhő, és elmosná a kánikulát. :DDD


21/L

2017. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!