Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne egy szőke kék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne egy szőke kék szemű barátnőm?

Figyelt kérdés

Nyilván a belső értékek is számítanak.

30f



2017. aug. 9. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Társkereső? Én is szőke, kék szemű vagyok, páromnak is ez a kombó jön be. Nem hinném, hogy lehetetlen.
2017. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%

Miért fontos, hogy szőke hajú és kék szemű legyen?


Egy barna hajút, barna szeműt, vagy más színűt miért zársz ki?

2017. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem zárom ki, lehet barna hajú és barna szemű is, elsősorban a belső értékek a fontosak, a szemszín, hajszín másodlagos kérdés.
2017. aug. 9. 18:48
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

A megoldás, hajfesték és színes kontaktlencse.

Így nem kell annyira válogatni!!! :)

2017. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Most milyen van?????????
2017. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Menj vissza a Náci Németországba, lépj be az SS-be és vegyél részt a Lebensborn programban. Az SS katonák feladata az volt, hogy minél több szőke hajú, kék szemű, német, norvég, dán, holland, belga származású nőt csináljanak fel, hogy több ezer árja gyermek szülessen.
2017. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
NECSINÁLD! CSALÁDOD VAN!!!!!!!! Nekem olyan fos tapasztalatom van a szőke kékszemü lányokkal hogy olyat inkább ne.
2017. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy hogy anyád :D


Nekem a barna haj kék szem az ideálom, mégis volt már szőke hajú barátom, a mostaninak pedig barna szeme van. És? Szerelmes vagyok belé, nem ez számít. Neked se ez számítson 30 évesen úristen :D

2017. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

??

Szőke/kék szemű lányoknál kezdeményezel, és reménykedsz...

Vagy mire gondolsz, hogy linkelünk neked egy online katalógust, ahol kiválaszthatod, hogy milyen tulajdonságú nőt akarsz magadnak rendelni?

2017. aug. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincsen családom.
2017. aug. 10. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!