Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még ma is a magas, szőke,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még ma is a magas, szőke, hosszú hajú, nagy mellű, kerek fenekű nő az ideál a férfiak számára, vagy ez már megváltozott?

Figyelt kérdés

Ha ilyen nőt láttok, mindig leesik az állatok és megfordultok utána, csorgatjátok a nyálatokat? Ez egy konstans nőideál vagy az utóbbi időben már inkább a barnák vették át ezt a titulust? Érdekes, hogy a feketék vagy a vörösek sosem voltak nőideálnak kikiáltva, pedig nagyon vonzó egy hosszú, hollófekete hajú nő vagy egy tüzes, vörös göndör hajú.


Mit gondoltok, férfiak, a szőkék ideje már lejárt vagy azért titkon mindig is róluk fognak fantáziálni az erősebbik nem képviselői? Milyen az a nőtípus, ami manapság a legtöbb férfit beindít?



2017. ápr. 18. 12:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

nincs általános recept, a nő szexuális kisugárzásán múlik, hogy utána fordulnak e

és általában egy vörös csaj sokkal vadítóbb, mint egy szőke :)

a barnábbakról meg inkább azt érzik sokan, hogy okosabbak :)


de am elég változatos, hogy kinek mi jön be...

van akinek a fiús lányok, van akinek a teltebb alak, van akinek a vékony alak, van akinek a nagy mell, van akinek a kicsi, van akinek mind1, van akinek a nagy fenék, van akinek a kicsi........


24F

2017. ápr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Egy szép nő lehet szőke, barna, fekete, vörös is, magas vagy alacsony, sőt, akár kis mellű is, nem ezen múlik.

Formás legyen, ehhez talán a kerek fenék az egyetlen olyan feltétel, amit felsoroltál.

A lényeg a szép arc és a kisugárzás, ezekről viszont nem írtál.

2017. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

A szőke soha sem volt ideál, ezt az ideált a nők csinálták maguknak, a férfiak megkérdezése nélkül (pont úgy mint a virsliszáj, és a feszülős szilikonmell divatja).


Nekem a fekete, és barna hajúak tetszenek, persze egy vörös is vadító csak az ritka mint a fehér holló (festett nem jó). A szőke az dögunalom, és úgy is festett, persze nem kizáró ok, de nem előny.

2017. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Annyira lényegtelen a hajszíne, ha jó az összkép. Ez tipikus női gondolkodás, hogy egy ilyen apró részleten fennakad valaki. A férfiak nem így működnek többnyire.
2017. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Legyen magas, csinos és valami kellemesen magabiztos kisugárzás se árt, de mondjuk én is elég magas vagyok, elég hülyénbérezném magam, ha valaki 2 fejjel alacsonyabb lenne nálam.
2017. ápr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem húzok strigulákat, hogy milyen elvárás van meg az adott lányon, aki szembejön. Viszont nekem a hajszín mindegy. (nyilván ne legyen szélsőséges, természetellenes) A hajhossz fontos, legyen szép hosszú, és legyen pici a lány. 165, de a legjobb esetben 160 alatti. Nekem ők tetszenek nagyon.
2017. ápr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Volt nemrégiben egy felmérés, a szőke nők a férfiak nagyon elenyésző hányadának jönnek be. Csak a nők hiszik azt valamiért, hogy ez a vonzó, pedig nem.
2017. ápr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ma már nincs egyértelmű ideál. Egyre inkább eltolódunk abba az irányba, hogy minden embernek más az ideálja
2017. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

Bizony, nálunk az összkép számít, nincs checklist. De ahogy érzem a fekete hajú, zöld szemű, normál bőrszín kombinációja hozza ki belőlem a legjobban a "húúúúúúúúúúúúú" érzést, tehát kb a kelet magyarországi típus, mert arra felé tényleg feltűnően sok az ilyen nő, máshol meg ritka. Mondjuk azért talán, mert egy ilyen lányba vagyok szerelmes még most is.


De már mindenféle hajszínű lány tetszett.

2017. ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5%
Hosszú haja legyen színe mindegy. Kerek fenék előny. Én sok nő után megfordulok ne legyen duci hajszín mindegy...39f
2017. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!