Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy vékony szemüve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy vékony szemüveges férfinak is van eselye arra hogy legyen barátnője es ha igen akkor hogy?

Figyelt kérdés
Mert en senkinek se tetszem sajnos, pedig en nem igazan a kulsot nézem egy lanyon, nagyon kövér barátnőt nem szeretnek nincs velük bajom csak ők nagyon nem jönnek be de ezt leszámítva tényleg nem a külső a lényeg számomra. 20f

2017. aug. 11. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Parom szemuveges es vekony, es ugy van csinos baratnoje, hogy nem egy szerencsetlen luzer aki ilyesmikkel foglalkozna, hogy megis hogy lesz baratnoje. Tudtommal 14 eves kora ota nem szuz (jo, ezen neztem kicsit), es elottem 24 eves koraig is volt X baratnoje. De o alapbol egy extrovertalt ferfi es nem igazan veltem felfedezni rajta semmifele ketseget sajat magaval kapcsolatban soha. Introvertaltkent mindig nehezebb, tok mindegy, hogy nezel ki.
2017. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogyha szombat este táncolsz, akkor igen. :-) Különösen, ha vörös a hajad.

https://www.youtube.com/watch?v=10JHwcMnTYU

2017. aug. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. A kisugárzás is fontos, hogy mennyire beszédes, mennyire férfias (egy ilyen férfi is lehet férfias pl exemnek a mosolya volt igazán ami megfogott, vékony szeműveges volt és mégis ilyen perverz mosolya volt ami nagyon bejött). Persze az is fontos hogy mennyire igényes az illető. Ha alapjárat van ami megfog benne, ápolt, igényes, ízlésesen öltözik, megtetszik az illata vagy valami, akkor van rá bőven esély. Az, hogy épp vékony és szemüveges, nem sokat mond önmagában.

25/N

2017. aug. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tetszenek a vékony, szemüveges fiúk, párom is ilyen.

Ő soha nem tett fel ilyen bárgyú kérdéseket, mert volt/van önbizalma. 25N

2017. aug. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azzal van baj, hogy szemüveges és vékony vagy, hanem hogy önbizalomhiányos és pocsék a helyesírásod :)
2017. aug. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!