Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szemüveges, vékony fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemüveges, vékony fiúknak is a trendi, anyagias lányok kellenek?

Figyelt kérdés

Megakadt a szemem egy páron ma, amint a plázában sétáltam.

A lány szép volt, de glancos, az a tipikus mai csaj, akinek csak a pénz meg az anyagiak számítanak.

Gondolom nem kell részletezni, hogy hogyan lehet őket felismerni.

A barátja egy számomra(!) nagyon helyes, szemüveges, vékony fiú, akinek nem hordott páva hajat és kigyúrt sem volt.

Rózsacsokor volt a lány kezében, és ahogy kommunikáltak azt láttam, hogy a csajszi nem nagyon figyelt a fiúra, mindig valami mással babrált.

Sajnáltam a fiút, mert arra gondoltam, hogy a csaj csak kihasználja.


Nem vagyok elzárkózva a külvilágtól, a menő, izmos, pénzes fiúk nem érdekelnek, szóval nem veszem zokon, hogy ők nem keresik a társaságomat.


De az ilyen kedves, rendes, figyelmes fiúk érdeklődését miért nem tudom felkelteni?


2016. okt. 13. 16:37
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
39%
Több kétségbeesett, magát csúnyának nevező pasi írta itt GYIK-on, hogy nekik szép csak kell. Szóval törődj bele, mind ilyen.
2016. okt. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Csaj*
2016. okt. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Most akkor én nem vagyok szép és nem keltem fel az érdeklődését egy ilyen fiúnak, mert nincs műkarmom, nem viselem másnak a haját, és nincs lepkeszárny hosszúságú műszempillám, valamint nincs kirakva a mellem?
2016. okt. 13. 16:44
 4/39 anonim ***** válasza:
29%

"Több kétségbeesett," vs "mind ilyen."


Ez jó kis logikai kapcsolat. Nem mind ilyen, például én is többször leírtam, hogy abszolút nem a flancos csajokra bukok, látod, az valahogy mégse maradt meg :D Bezzeg a spamolós nyomik, azok igen.

2016. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
36%
Mert nyilvanvaloan ronda es itelkezo vagy. "csak a pénz meg az anyagiak számítanak." - es ezt a rozsacsokorbol vagy a nadragja fazonjabol merted fel? Foglalkozz magaddal, es majd utana mas is fog veled. De ameddig ilyen irigy vagy, nem csodalom hogy senki nem akar a kozeledbe menni.
2016. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
65%

Annak a tényét, hogy külső alapján figyelünk fel valakire nem érdemes vitatni. De kapcsolatba már nem azért megy bele az ember. Kinézhet akárhogy az ember, ha primitív és bunkó, nem nagyon számolhat hosszú távú kapcsolattal.


A leírásod semmi mást nem tartalmaz, csak egy csinos, jól öltözött nő fikázását és a srác külsejét. Elég sekélyes hozzáállás...

2016. okt. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

6-os, tanulj meg szöveget értelmezni!


Nekem pont az olyan fiúk jönnek be, akik általában a menő csajoknak nem, levegőnek nézik őket.

Ezért nem értem, hogy miért vannak együtt.

2016. okt. 13. 17:00
 8/39 anonim ***** válasza:
Mert veled ellentetben el tudnak vonatkoztatni az emberek kulsejetol.
2016. okt. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
8-as, ja én nem tudok elvonatkoztatni?
2016. okt. 13. 17:06
 10/39 A kérdező kommentje:

És az olyan csajok eltudnak, akik az izmos, kigyúrt, pénzes, bmw-s pasik után futnak?


Igen, én rohadjak meg...

2016. okt. 13. 17:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!