Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-as,30-as éveikben élő nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-as,30-as éveikben élő nők között találhatóak olyanok, akik a fiatalabb korosztályt kedvelik?

Figyelt kérdés

Lehet rossz kategória, de szerintem ide való.

Lassan 18 leszek, de egyre inkább teljesedik ki bennem, hogy az idősebb nők érdekelnek. Hozzám képest idősebbek.

Egyszerűen ott már jobban jelen van a romantika, a határozottság, intimebb kapcsolatok, nem mellesleg egy igényes nőnek már a kisugárzása sem olyan, mint egy 16-18 éves korombeli lánynak. Értem én, hogy itt kezdenek alakulni és hasonlók. De messze nem olyan az értékrendjük, az életvitelük.

Létezik olyan, hogy a hölgy alább ad a megszokott körülményeiből, igényeiből és megtalálja a közös hangot egy nála jóval fiatalabbal ?

Azt is megértem, hogy neki már a családalapítás az ideális, vagy már van is, kell egy olyan anyagi és egyéb határrel rendelkező férfi, aki a biztonságot jelenti neki és családjának, ne egy újabb gyereket kelljen eltartania. Átvitt értelemben értem, nem pénzügyileg.

De például nekem is van egy olyan jövőképem, ami ehhez illeszkedik, sőt.

Gondolom ritka az ilyesmi, főképp az utóbbi gondolatom az oka, legalább is ezt tapasztaltam eddig.



2017. aug. 11. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat 23 éves csaj vagyok, a párom 19 éves, én 2 éve vagyok együtt vele, megvagyunk, szoktunk veszekedni mer nem vagyunk egyformák, gyereket nem akarok egyelőre akkor se akarnék ha 30 éves lenne! El tudom vele képzelni az életem, lehet agyilag nem a leg érettebb de sok 20-30 körüli között is rengeteg az olyan aki nincs azon az agyi szinten mint kene lennie..egy 30 éves is sokszor be nyögi hogy "élni akarok még". Lehet ő is be fogja, de nem biztos. Mindenkivell kockázatos valamilyen szineten, mer nem lehet tudni mi lesz akár egy 18 évessel akár egy 30 évessel.
2017. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

24 vagyok, nagyon kedvelem a 16-19 éves korosztályt:-)

24/N

2017. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban nem, pontosan azért, amit te is írsz. 21 vagyok, nem szeretek alapvetően nálam sokkal idősebbekkel kezdeni, de úgy vettem észre, hogy a 26-30 éves korosztály még az, akin nem is látszik úgy a korkülönbség mellettem, ugyanakkor kivette már a kezét a biliből, többnyire van életcélja, talpraesettebb, nem a farka irányítja, és fantasztikusan el lehet velük beszélgetni. Ellenben a 20-22 évesek... Inkább hagyjuk, nevetséges, hogy valakinek lerészegedni meg kúrogatni felnőtt ember létére életcél, aztán amúgy egy szalmaszálat nem tett keresztbe, éretlen a személyisége (én is másképp gondolkodtam nagyon, mikor még érettségiztem), vagy egyszerűen lövése sincs, hogyan kell férfiként viselkedni, dönteni, felelősséget vállalni, udvarolni, vagy úgy bármit.


Nem, anyagiakról itt nem beszélünk még, csak belső értékekről.


A másik, ami miatt nekem necces ez az egész, az a családalapítás, 30 évesen szeretnék már gyerekeket, és ha a párom 25 évesen erre nem áll készen, akár teljesen jogosan, hiszen sok mesterdiplomás akkor végez, akkor mi lesz? Ez sem épp fiatal anyuka kategória, tovább nem szívesen húznám, arról nem is beszélve, hogy nevetségesen sok az olyan "pár" az ismeretségi körömben, ahol a férj keres egy fiatal kis pcsát a felesége helyett... Nem törvényszerű, de tartok tőle.


Amágy elég érdekes ez az "alább ad" megfogalmazás. Vannak elvárásaim, de semmi olyan, amit én ne tudnék. Attól még vannak. Ezekből viszont akkor sem adnék le, ha egyedül maradnék, mert sok közülük a boldogságom kulcsa. Azt el tudom képzelni, hogy fiatalabb sráccal jövök össze, de azt nem, hogy 5-6 év korkülönbséget lefelé bevállalok. Bődületesen sokat változik még az ember a kamaszkor végén/fiatal felnőttkor elején, érettnek tartottam magam én is a korosztályomban, és mindenki más is engem, ennek ellenére visszatekintve még mindig kislány voltam 18 évesen. Nagyon sokat formált rajtam az, hogy kiléptem a gimiből, és kicsit jobban beleláttam az életbe, megtanultam mégjobban kontrollálni magam, és végső soron megismertem magam.


Nekem valószínűleg ez kevés lenne, pont úgy, ahogy kevésnek érzem a magam korosztályát is. Amúgy meg biztosan vannak érettebb 17-18 éves csajszik is...

21L

2017. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Nekem is vannak céljaim, teljes elképzelés van a jövőmről, van, hogy mit szeretnék, mi lesz. Valószínűleg 25 éves koromra már meglesz a diploma és munkám is akad. Akkora már nekem is pont ideális a családalapítás, ha olyan nő van mellettem, akivel el tudom képzelni.

Hogy a farka irányítja. Ez manapság nem teljesen helyénvaló kijelentés, ugyanis a lányok többsége a rövid kalandokat szereti. Hiába akar valaki komoly kapcsolatot, ha rövid lesz belőle. Körülnézek mondjuk az iskolában, ahol végzős vagyok... egy csomó lány arra vár, hogy valaki leitassa és stb. Nekem egyáltalán nem erre van szükségem, ingerem sincs arra, hogy ilyen kislányokkal szórakozzak.

Ahogy én is tervezem a jövőm és teszek érte, ugyanezt nagyon ritkán kapnám vissza korombelitől. Egy nő pedig határozott, céltudatos, többségében tényleg velük lehet jobban beszélgetni. Volt már 24 éves párom nagyon rövid ideig, sajnos ott már volt egy ex-férj, aki megcsalta, átverte és otthagyta a 2 kisgyerekkel. Ilyen helyzetben valóban nem működik az ilyen. De sokak még nem akarnak gyereket ennyi idősen és inkább feléjük ment a kérdés.

Udvarlás már majdnem kimegy a divatból, hisz előbb leírtam az okát. Lassan semmi értelme nem lesz, nem lesz rá szükség. Ettől függetlenül én szoktam a kiszemeltnek, ilyen-olyan módon.

Az anyagiak is.. Egy diáknak is lehet pénzze, ő is dolgozhat mondjuk simán. Annyit biztos nem tud keresni, de nem az van, hogy el kell tartani a másikat. Nem minden a pénzről szól.

Külsőleg is. Sajnos nem vagyok annyira magas, de próbálok jó alakot alakítani. És folyamatosan azt kapom, hogy a lányoknak undorító, ha valaki izmos. Megnézem a barátjukat és oldalra nyalt haj és csont vékony. Nekem meg az szánalmas. Mondjuk Kondi mellett boxolok, tanultam karatézni, Thaiboxoltam, voltam aikidón is. Nem szeretném megtudni, ha véletlenül egyik nagyon belémköt mi lenne. Nagyon nyugodt ember vagyok, nem bántok senkit, nem vagyok agresszív, de mindenképp szeretném megvédeni magamat, páromat, ha úgy alakul. Sokat gondolkoztam ezen, hogy vajon a lányoknál van csak így, hogy a sovány, nem túl stabil srácok jönnek be, vagy a nőknél is?

2017. szept. 2. 09:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyénfüggő. Nekem utoljára 27 évesen tetszett a nálam vékonyabb alkat. Nem vagyok egy tank, de én is edzek. Allergiás vagyok arra, ha valaki férfi létére gyengébb nálam, akár fizikum, akár lelkiek szempontjából. Ehhez tegyük hozzá, hogy én sem teszek semmi emberfelettit, egyszerűen csak szeretek úgy élni, hogy értelmes és megtérülő dolgokba fektetem az energiát.


A gyerekvállalást és társait úgy értem, hogy magamból indultam ki. Én pl. Nagyon szeretnék egy nagy családot, meg kiélvezni rendesen az anyaságot és a házas életet. Viszont 25 évesen ezt nem tudom elképzelni magamról, tekintve, hogy hiába végeztem az egyetemen addigra, ha egyszerűen lelkileg nem érzem úgy, hogy mindent megtettem, amit előtte meg akartam. Sok dologra csak a tanulmányaim után lesz igazán lehetőségem, arról nem beszélve, hogy eléggé nagy álmaim vannak karrier szempontból is. 5 év ebben az életszakaszban sok. Ha ez lecsengett, érdekli a kutyát, de ahhoz ugyanott kell tartania nagyjából az életével a két félnek.


Ahogy mondtam, biztos vannak kivételek. De azért nem az az általános, legalábbis a tapasztalat ezt mutatja.

(3. Voltam)

2017. szept. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*17 na
2017. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 28 vagyok és mondjuk egy 18 évessel nem kezdenék, de 21-től felfele jöhetnek. 26 éves koromban megtetszett egy 18 éves is:P Viszont annak ellenére hogy összejönnék fiatalabbal abszolút komoly kapcsolatra vágyom. Csak ebben a korban kevés az érett(ebb) pasi. Most am egy 25 évessel ismerkedem aki még tanul, diákmunkája van, de ez engem egyáltalán nem zavar, mert egyébként meg nagyon intelligens, talpraesett, férfias, kedves stb. Azért ezek fontosabbak.

Összességében sztem a nőknek igenis az izmos fiúk tetszenek:D Max a testépítőket nem tartják már sokan vonzónak, de az szélsőséges. Nekem személy szerint kizárólag a sportos alkat jön be. Nekem az a férfias, illetve a pasi jelleméről is sokat elárul ha sportol.

2017. szept. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy komoly kapcsolatom, ahol a pasi 10 évvel idősebb volt. Annak vége lett 6 év után, azóta nem tudom miért, de folyton a fiatalabbak tetszenek. Most 30 vagyok és egy 25 éves pasi tetszik. Elötte is 27-28 évesek tetszettek :)
2018. dec. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elmesélek neketek azért valamit...

28 évesen úgy döntöttem, hogy belemegyek egy egyéjszakás kalandba egy már régebb óta ismert, értelmesnek és érettnek tartott 19 éves sráccal.

2 nap után vissza is jutott egy mondat amit fennhangon az osztálytársainak mesélt:

"Még mindig pin. szagú a kezem, olyan jót dug.am."

És szagolgatta az ujjait.

Nos, ennyit erről a korosztályról, soha többet nem kell nálam fiatalabb :D

2018. dec. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!