Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a csuda van a 35-40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a csuda van a 35-40 éves pici gyerekes apukákkal?

Figyelt kérdés

Néhány hónapon keresztül társkeresőztem. 45 éves nő vagyok évek óta egyedül. Ugyan nem vagyok híve az online ismerkedésnek, de gondoltam megpróbálom. Regisztráltam több oldalra is, képet is tettem fel (normálisat, semmi kirívó öltözék) Rengeteg üzenet is érkezett pár hét leforgása alatt. Egy dolog azonban feltűnt. Szinte kivétel nélkül olyanok akarták velem felvenni a kapcsolatot, akiknek otthon családjuk van pici gyerekkel (0-4 éves) és még fiatalabbak is nálam. Mi a fene van?? Miért akar ennyi apuka szabadulni a családjától? Miből gondolja, hogy boldogabb lenne egy nála 5-10 évvel idősebb nővel, akinek nincs pici gyereke, mert azon már bőven túl van?

Legyen szíves valaki magyarázza el nekem, hogy mostanában mi a fene folyik a társadalmunkba? Én úgy gondoltam anno a volt párommal, ha már elég szoros köztünk a kötelék és elbírja a gyerek vállalás többlet problémáját (idő,pénz...), akkor vágunk bele. Így is volt és az én volt páromnak esze ágában sem volt lelépni, főleg nem pici mellett.Sajnos évekkel ez előtt elhunyt.

Arra számítottam, akad más is, akinek már felnőtt a gyereke (vagy ne adj isten sosem akart gyereket vállalni) és 40 felett úgy hozta a sors, hogy egyedül maradt, talán jó társaságom lenne. Egyetlen ilyen személlyel sem sikerült összeismerkednem. Ellenben majd 100 levelet kaptam családos, kicsi gyerekes apukától.

Miért? (többeknek visszaírtam és megkérdeztem, de konkrét épp eszű választ egytől sem kaptam)Miért nem kitartóak? Miért nem számít nekik, hogy látják-e a gyereküket naponta? Miért nem adja meg nekik a feleségük amit kell? Miért akarnak lelépni a biztos családból egy bizonytalan kapcsolatba? Miért értékelnek többre egy náluk idősebb nőt, mint a velük azonos korú (vagy fiatalabb) feleségüket?



2017. aug. 12. 09:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Csak meg akarnak dugni.
2017. aug. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Biztosan lett volna ilyen hozzá állás is és erre gondoltam én is, de nem így történt. Még csak nem is ez volt az első téma beszélgetés kezdetekor :D Sőt, pár hét után levettem a fotót is és abszolút nulla látvánnyal is ilyen személyek kerestek fel. Ha dugni akarna, akkor viszont az a kérdés, olyan rossz neki otthon? Miért nem kapja meg a feleségétől? Az apukának lett túl nagy az elvárása, vagy az anyuka teljesít alacsonyan?
2017. aug. 12. 09:39
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ez a része nem meglepő, a férfiak többsége már régen sem vett részt a nevelésben de azért unatkozni sem akart és mivel az asszony el volt foglalva, így keresett olyat akinek ő nyalogathatja a melleit.

De én manapság jelentős javulást tapasztalok ebben a dologban. Egyre több apuka hozza viszi egyedül is a pici babáját (akár rózsaszín hordozókendőben), beszél hozzá, rá figyel, mesél neki stb. Már nem ciki apának lenni, nem ciki szeretni a gyereket, sőt. Ez szerintem szuper dolog.

De sajnos jó férjnek még mindig nem elég menő lenni, úgyhogy egyre több a jó apa de a jó férjek száma nem igazán változott. De talán még az az idő is eljön.

2017. aug. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Unalmas ugyan ezt a nőt dugni hosszú éveken keresztül, kell a változatosság.
2017. aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%

"Miért akar ennyi apuka szabadulni a családjától?" - dehogy akarnak!:D


kép nélkül meg azért írtak neked, mert mindegy, hogy nézel ki.

2017. aug. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Éppen ez az! Mindegy hogy néz ki, csak ne a felesége legyen vagy mi? Néhány üzenet váltás után többségükről kiderült, hogy nem alkalmi kapcsolatra vágyik, hanem akár azonnal csomagolna és költözne. XD
2017. aug. 12. 09:49
 7/21 anonim ***** válasza:
36%

"Néhány üzenet váltás után többségükről kiderült, hogy nem alkalmi kapcsolatra vágyik, hanem akár azonnal csomagolna és költözne."


Ugyan már. Mire kellene egy 35 éves férfinak egy 45 éves kivénhedt nő. Gondolkozz egy kicsit! Aki teheti fiatalabbra cseréli a feleségét, nem idősebbre. 45 éves nő még jó 1-2 numerára, de ennyi.

2017. aug. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 szittty válasza:
74%
Honnan veszed, hogy kivénhedt? A barátnőm 42 és jobban néz ki mint a 30 nők nagy része. Láttam már 25 éves tyúkot aki 50 nézett ki, aztán ha az feleség is olyan jóhogy koccolna. Simán a nyugalma fontosabb a gyerek üvöltésnél.
2017. aug. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
7-es: nem az számít, kinek milyen születési dátum szerepel az irataiban, sokkal inkább, ki mennyire ad magára és hogyan viszonyul a másikhoz.
2017. aug. 12. 10:14
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de korod ellenére naiv vagy.

Nyilván azt mondják, hogy csomagolnak és költöznek, mert ha azt írnák le, hogy csak a bugyidba akarnak jutni, mert izgi az idősebb nő, arra nem reagálnál vagy kiakadnál. Az adatlap bemutatkozás, a bemutatkozásod alapján meg már látszik, hogy milyen szöveggel érdemes próbálkozni.

Ettől függetlenül nyilván alja dolog, hogy félrejárnak, de attól, hogy neked azt írják, még nem biztos, hogy annyira nagyon menekülnek a feleség elől.

2017. aug. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!