Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek olyan fiúval, aki jóképű, gazdag, több diplomás, de krónikus betegségekkel küzd?

Figyelt kérdés

Megvan mindenem, amit csak akarok, a szüleim vagyonosak, nekem is van saját keresetem, +saját vállalkozásom, diplomáim stb. Külsőre átlagos testalkatom van, hízni nem tudok, de sokat edzem, ezért izom rakódik rám, az arcom viszont nagyon sok lánynak tetszik.

A gond az, hogy krónikus refluxom és arcüreg gyulladásom van, gyomorégés, nyelési nehézségek, fej és fülfájás, orrdugulás, rekedtség, gombóc a torokban, szájzsibbadás ezek a panaszok már hosszú ideje folyamatosan fennállnak, voltam már fül-orr gégésztől, pszichológuson át, gasztroenterológusig, nyelőcső vizsgálaton kimutatták hogy nagyon durván fel van maródva a nyelőcsövem, amire adtak gyógyszert, valamelyest enyhíti, de az arcüreg gyulladás az sehogy sem múlik el, pedig már minden létező gyógymódot kipróbáltam, de semmi sem segít. Na mindegy, szóval ezek eléggé rányomják a bélyeget a mindennapjaimra és arra vagyok kíváncsi, hogy párkapcsolati szempontból mennyire zavaró, ha valaki ilyen bajokkal küzd.

Azon is gondolkoztam, hogy lehet, azért alakultak ki ezek a betegségek, mert a szerelemben piszkosul szerencsétlen voltam mindig, ami sok szenvedést okozott, de mindig elnyomtam magamban és ez most így jön ki rajtam. Akkor viszont ez egy ördögi kör.


2017. aug. 12. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerelmes lennék beléd, természetesen el tudnám fogadni az egészségügyi problémáidat és amiben tudnék, segítenélek is.


De, ha ezt, így, első körben tudnám meg, lehet, hogy eltántorítana, mert a párod szeretnék lenni, nem pedig az ápolónőd.


Továbbá aggódnék, hogy ha gyermeket vállalnánk, akkor mi az, amit tőled biztosan örökölnének.


Ne haragudj, ha a véleményemmel megsértettelek, nem állt szándékomban.


Sok sikert és jobbulást kívánok!

2017. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Nem.
2017. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Szóval a punci arcüreggyulladást gyógyít? Én hülye meg neti pot-tal öblítek.


Nekem is van refluxom, soha nem gondoltam, hogy valaki másnak probléma, hogy a reggelt egy kapszulával kezdem.


Engem ez a bocs-hogy-élek mentalitás taszít.

2017. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyébként a közvetlen családtagjaimon kívül erről senki nem tud, mert mindenki más elől titkolom, hogy ilyen bajaim vannak. Nincs bennem ilyen "bocs, hogy élek mentalitás", soha nem panaszkodom. Épp ez a baj szerintem, hogy mindent lenyelek és elnyomok magamban.
2017. aug. 12. 12:10
 5/13 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy van akinek napi egy kapszula megoldja a problémáját, az enyémen sajnos semmilyen gyógyszer nem segít.
2017. aug. 12. 12:17
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg lenne szimpátia és később szerelem,szeretet nem zavarna kicsit sem. Mindannyiunknak vannak szerintem egészségügyi problémáink.
2017. aug. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy nem kell engem ápolni. Mindent el tudok látni, semmilyen segítségre nem szorulok.
2017. aug. 12. 12:20
 8/13 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy ezek kellemetlen dolgok, ami megtudja keseriteni egy-egy napjaidat, de legalabb nem hatraltat semmiben. Es azert nagyon fontos.

Pl. itt vagyok en, sajnos volt egy csunya esesem es min. 1 ev a teljes gyogyulasi ido, ha szerencsem van es nem lesz tobb panasz. Addig meg a par perces seta is isszonyat megterhelo, dagad a labam es annyira faj, hogy legszivesebben sirva fakadnek.

Szerinted mennyi eselyem van igy egy parkapcsolatra? Elarulom, semmi. :D

Szoval ne aggodj, ha vki nem fog veled osszejonni, az nem ezert lesz.

2017. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Mivel az egészségügyben dolgozom, ezért nem zavarna, akkor sem ha még csak ismerkedünk. Ha szerelmes lennék beléd, akkor pedig végképp nem zavarna. Szerintem emiatt ne izgúlj :)

21/L

2017. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor más kérjen bocsánatot, ha nem szerencsétlen?
2017. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!