Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha 31 éves férfiká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha 31 éves férfikánt frusztrál, iszonyatosan zavar a nőktől való visszautasítás a kedves közeledésemre? Bicskanyitogatóan zavar. Néha kattogok a sok elutasításon. Pedig ronda nem vagyok, ki is vagyok gyúrva. Tanult, diplomás vagyok.

Figyelt kérdés
2017. jún. 25. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj, da azért, mert te kedvesen közeledsz, még senkinek sem kötelező járni veled.

Valószínűleg nem a megfelelő lányoknál próbálkozol.

2017. jún. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ki is vagy gyúrva, semmit nem jelent. Az, hogy tanult vagy, és diplomás, megint csak semmit, sőt. Azt már megfigyeltem, hogy a műveltebb, intellektuálisabb férfiaknak nehezebben megy, általában túlagyalják.


33F

2017. jún. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A legrosszabb ***** válasza:
8%
Olvass egy 900 oldalas érdekfeszítő informatikai szakkönyvet. Hidd el, nem fogsz gondolkodni ilyen baromságokon.
2017. jún. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Talán nem kedvesen kéne közeledni...
2017. jún. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Ez már csak így megy: Ha nem foglalkozol a testeddel,kövér vagy/vékony vagy, nem jössz be a nőknek, ha tanult diplomás vagy,kedves vagy, nem jó, ha műveletlen, bunkó vagy állítólag az sem jó. A "megoldás" erre egy mondatban általában: "Nem megfelelő lányoknál próbálkozol" Kész vicc ez az egész :) Mintha rá lenne írva valamelyik lánynak is a homlokára,hogy milyen külsejű vagy személyiségű férfi tetszik neki. Ha rám hallgatsz,akkor egy időre hanyagolod ezt a témát, élj a hobbidnak, foglald el magad, nem ér egyetlen egy nő sem annyit,hogy idegileg taccsra vágd magad miatta! Még egy fiatal kori Salma Hayek vagy egy Alizée sem, pedig ők aztán tényleg NŐK külső tekintetében, nem mint az ilyen flegma, lenéző fejet vágó, átlagot súroló,hipermarket árufeltöltő,de neki is Brad Pitt kellene Mariskák.
2017. jún. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

"Valószínűleg nem a megfelelő lányoknál próbálkozol"



és ki a megfelelő?

2017. jún. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8%
Beteg állat!
2017. jún. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!