Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldi lányok miért nyitotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi lányok miért nyitottabbak a flörtre, mint a magyarok?

Figyelt kérdés

Nemrég érkeztem haza a balkáni államokból egy kis városnézős, pihenős körútról.


Vettem kint egy olasz parfümöt magamnak kb. az itthoni ár feléért. A kereskedésben a lány nagyon segítőkész volt, ezzel nincs is semmi baj itthon sem (többnyire).

Ő ajánlotta, hogy próbáljam ki a bőrömön is, ne csak a papíron, mert ott megint más az illat.

Mivel egy igen szemrevaló fiatal lány volt, felvéve ezt a fonalat belekezdtem egy kis flörtbe, hogy a 3 kipróbált parfüm közül melyik is lenne az ideális, mondtam: I need a beautiful lady's opinion, that what fragrance she like on my skin. (Majd neki szegezve a kérdést.) Please tell me which one you like?

/Aki nem jó angolos: Szükségem van egy gyönyörű hölgy véleményére, hogy melyik illat tetszik neki a bőrömön. Kérlek mond meg, melyik tetszik neked?/

Erre ő kicsit elpirulva, de belement a játékba, és meg is illatozta a csuklómon, karomon a parfümöket, majd kis beszélgetés közben ki is választottuk. Sajnos a távolság miatt nem lett volna értelme belekezdeni bármibe is, főleg hogy kb. 3 órát töltöttünk azon a helyen, de mégis sokkal nyitottabban kezelte a helyzetet, mint a magyar lányok.


Itthon próbálkoztam már olyannal is, hogy szórólapot osztogató lánynak visszaadtam mosolyogva a papírt nyomtatási hibára hivatkozva: "Bocsi, de ez hibás nyomat. Lemaradt a neved és a telefonszámod! Engem XY-nak hívnak, és azért lenne fontos ez, mert szívesen megbeszélnék veled később egy találkozót, hogy megismerjelek!"

Ez csak egy példa, mindig az adott szituációból improvizálok valamit, ha le akarok szólítani egy nőt. Viszont az említett esetnél is a honfitársnő elég mogorva stílusban közölte, hogy kopjak le. És ez nem az első eset volt itthon.


A külföldiekkel sem csak ez az egy tapasztalatom van, csak kb. most ez a legfrissebb, amiből született a fenti kérdés.

Miért van az, hogy itt a nők nagy része kirakja mindenét, aztán meg ha közeledsz, akkor disznó vagy, más országokban meg öltözködéstől függetlenül - lehet sejteni azért, hogy parfümüzletben nem toprongyos szakadék ruhában volt a hölgy - sokkal nyitottabbak az ismerkedésre, flörtre a lányok?


29/F



#ismerkedés #flört #nyitottság #prűd magyar lányok
2017. aug. 13. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Te sem vagy jó angolos.
2017. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem az angoltudást firtatni jöttem ide. -.-'

A fő, hogy megértessem magam, ők sem beszélik anyanyelvi szinten a nyelveket. Imádom, amikor nyelvprofesszorok nekiállnak kivesézni, hogy mi-merre-hány méter.

Tanórákon, nyelvtanároknál nem lehet nyelvet tanulni, külföld, és kommunikálni kell 1000-el! Itt csak a hülyeséget tanítják, eddig az angol is és a német is órákon milliószor nehezebbnek tűnt, mint kint beszélni. Magyarországon nem tudnak nyelvet oktatni sajnos.

2017. aug. 13. 19:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát én is röhögnék, ha valaki szar magyarral próbálna menőzni.
2017. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Csak felre ertetted a helyzetet. Az olaszok sokkal kedvesebben viselkednek alapbol, de ez csak a kulturajuk resze, neki ez nem flort.


Ha o jott volna magyarorszagra akkor csodalkozna hogy miert ilyen sgfej mindenki.

2017. aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem olaszban vettem, hanem Albániában. De Bulgáriában is sokkal cserfesebbek voltak a lányok a mostani tapasztalatok szerint.

Mondjuk anno a kollégiumban is hamarabb szóba elegyedtem a Spanyol, Portugál, Szerb vagy éppen Osztrák lányokkal, mint a magyarokkal, ők valahogy olyan távolságtartóak voltak mindig is, azt vettem észre. :/

2017. aug. 13. 19:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Idegennyelvet használva mindenkinek változik a személyisége, google.
2017. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Mert ok nem tudjak, mit jelent magyar sraccal jarni :"D.
2017. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Miért, mit jelent magyar sráccal járni?


Netán azt, hogy "gettó" anyagi szinttel be kell érni, mert a pasi csak ~250.000-et hoz haza nettó?

2017. aug. 13. 20:52
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

:DD Amiért a külföldi férfiak sokkal jobban tudnak udvarolni egy nőnek és nem csak annyit tudnak kinyögni, hogy szép vagy. Illetve, ha normális stílusban közlöm velük, hogy nem szeretnék semmit se, akkor nem csicskáznak le és hasonlók. Na ehhez mit szólsz?

A nők nem azért teszik mindenüket, hogy te bepróbálkozz náluk és nem is minden nő öltözik így fel!


Egyébként szerintem, mert egy külföldi férfi mindig érdekesebb lesz egy nőnek, mint egy honfitárs. Plusz eléggé elrejtheti az angolod az alapszemélyiségedet, mivel nyilván nem tudod magad annyira jól kifejezni.


Illetve a csajnak az volt a munkája, hogy segítsen neked...

A szórólapos lányt meg rosszul közelítetted meg. Én például nem szerettem sose, ha munka közbe így bepróbálkoznak. Nekem inkább olyan letámadósnak tűnik és váratlannak, jobban fel kellett volna vezetned.

2017. aug. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

A magyar nők gőgösek, nagyravagyók, rosszindulatúak, "macskások", személyiségzavarosak, ez a nagy átlag. Félnek es bizalmatlanok, anyagiasak, passzívak.

Ha teheted, külföldön keresgélj, az ittenieket meg hagyd meg a nyomulós kisebbségieknek:)

Akinek van lehetősége, az elmegy innen, és kerüli a magyarokat külföldön.

2017. aug. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!