Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igazán különleges személyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazán különleges személyiségű, normális, testileg lelkileg gyönyörű, ritka nőkre tényleg hamar le szoktak csapni? Ilyen kevés ritka nő van?

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 16:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"És a nők nagy része akkor miért nem ilyen természetre gyúr? Miért a szoliban sülnek sárgára, és aggatnak magukra mindenféle sz@rt,"


Azért mert ilyen a személyiségük:) Illetve azért ilyen sok nő, mert a férfiak jó része erre bukik, a szolira, a szilikoncicákra, a virsliszájra, kiló sminkre, hogy ha lemossa a csaj, fel se ismerik.


Láttam én már olyan véleményt is, hogy ha egy nő nem festi a haját és fehér a bőre (nem érdekli se a szolárium se a barnaság se semmi ilyen, akkor ő igényelen. Innentől kezdve én már semmin nem csodálkozom ami a pasikat illeti.


Kevés már az olyan nő akinek igazi egyénisége, személyisége van, és csak akkor akar társat, ha ő olyannak fogadja el amilyen. Nekem is fehér a bőröm, leszarom a divatot, hajat se festek, saját stílusom van az öltözködésben, imádok olvasni, és olyan párt kerestem és találtam is, akinek ezek a dolgok vonzóak, nem a plázapiccsák és összeillik a személyiségünk.


Egyébként igen, kevés az ilyen nő, de különleges férfi sincs sok.

2017. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
"testileg, lelkileg gyönyörű, ritka nő" 🙄🙄🙄🙈 Maradjunk annyiban, hogy ez relatív. Túlmisztifikálod a dolgokat.
2017. aug. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Föl kène èbredni. Nagyon magányos lehetsz.
2017. aug. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ritka, de azért van.
2017. aug. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én még olyan emberrel, legyen akár férfi akár nő nem találkoztam, akinek ne lett volna valami jellembeli defektje. (31/F)
2018. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen, ritkák, és igen, a jó emberismerő és hasonlóan normális és szuperjóképű pasasok, akik szintén rohadt ritkák, lecsapnak rájuk.


És ugye kérdés, kinek mi a gyönyörű. Neked nem a pirított r...c jellegű külső a gyönyörű, sokaknak meg igen. Nem véletlenül piríttatják magukat a nők - tőletek erre van kereslet.

2018. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!