Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Magányos vok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Magányos vok. Aszex és mellette AdultBaby vagyok és borzalmasan magányos vagyok. Senki nem szeret úgy érzem. Be vok depizve. Már nem bízom benne h valaha lesz olyan ki szeretni fog olyannak amilyen vagyok. Gyerekesnek s hiperaktívnak. F

Figyelt kérdés
Állítólag jószívü is vagyok. MEg eléggé bőkezü, emiatt sokan gyerekként ki is használtak. Viszont aszpergeres vagyok. ALig tudok ismerkedni. Nekem már lőttek sztem.
2017. aug. 15. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
A vok, az valami kínai serpenyő. Nőjél fel, hagyd el a gyerekes dolgokat.
2017. aug. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Tanulj meg magyarul helyesen írni!

2. Fejezd be az önsajnáltatást!

3. Hány éves is vagy? Ha 70 fölött, akkor már aggódhatsz, egyéb esetben pedig ne rinyálj!

4. Ha tudod mik a hibáid, akkor változtass rajtuk!

5. Foglalkozz önismerettel és kezdj el sportolni!

6. Nőlj fel agyilag is!

2017. aug. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos,h meg fog tanulni helyesen írni.Vélhetőleg szakember segítségére van szükség aki kihozza a kérdezőt a letargiából.
2017. aug. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne add fel, keress szakembert aki segít neked.
2017. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
He?
2017. aug. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 acelsziv ***** válasza:
100%
mi a k. anyja az az adultbaby?
2017. aug. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös: sokszor egy kérdőszó sokkal többet mond minden szónál!!! :)
2017. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy változzon a dolog, neked kell változást generálnod magadban.
2017. aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!