Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így ezzel teljesen elfelejthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Quatermain kérdése:

Így ezzel teljesen elfelejthetem, hogy lesz valaha párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Biztonságos jövedelemmel rendelkezem, már nem szülőkkel élek, de nincs autóm. Tudom, előnnyel jár meg minden és a barátaimnak, akinek van autója az sikeres a nőknél, könnyen boldogul. Még az is, aki kevésbé férfias alkatú, nem jóképű, lelkisérült, stb. Most ezért nem fogok venni egy autót, ha ezen múlik hogy legyen valakim, mert ez gáz és nem engem minősít. Miért ennyire előny ez nálatok nőknél? Csak kíváncsi vagyok. Nagyon.
2017. júl. 18. 09:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Johnny English újratöltve: Tapasz Quartermain :D
2017. júl. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Mert ha negyünk valahova nem vagyunk a tömegközlekedeshez kötve ,kényelmes. Akar mi van beülök és megyek ,nem kell pl egy órát várni a buszra. Stb...

Közös nyaralasnal is kenyelmessebb.

Mielött jönnének a beszolások ,nekem is van autom és nem abba élek ,rendszeressen megyek helyijáratos buszal.

Nekem a gyerek miatt es a kutya miatt is kellet.

N25

2017. júl. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Neked minek kell olyan csaj, aki az alapján dönt, hogy kivel jön össze, hogy van-e kocsija?
2017. júl. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Mi köze a kocsinak a csajokhoz? Figyelj, nekem is van stabil biztonságosnak mondható jövedelmem, szüleimmel élek ugyan, de emiatt tudok spórolni, van kocsim, edzek/izmos vagyok, és akár hiszed akár nem rohadtul nincs csajom.... Ezeknek semmi köze a csajozáshoz. Persze ezek normális csajoknál is plusz pontok, de nem annyira mint hinnéd. Nekem az arcom, és a szótlanságom ami miatt leszűrődök a rostán, de gyakorlok, hogy javuljak szóban. Neked is fel kellene ismerned a benned levő igazi hibát, és amennyiben ez javítható (valószínűleg igen), akkor tenni ellene, és nem valami hülyeségre ráfogni. (És ezt nem sértésből mondtam). Keresd meg magadban az igazi hibát (én önbizalomhiányra tippelek), és javítsd ki. Ennyi. Na hajrá tesa, szedd össze magad, keresd azt a hibát, és változtass magadon.

(21F)

2017. júl. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Mondjuk én vastagon le#om,hogy van-e a férfinak autója vagy sem. Az sokkal fontosabb,hogy ott fennt az emeleten minden rendben legyen és ne legyen ilyen korlátolt.


19/L

2017. júl. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Fővárosi vagyok, itt mindenhova eljutsz tömegközlekedéssel, úgyhogy nem nagyon érdekel a kocsi. Vidéken lehet probléma.


Egyébként nekem ugyan nincs autóm, de ha szükségem van rá, szüleim kölcsön adják az övéket, és tudok normálisan vezetni, úgyhogy nem oszt nem szoroz, hogy van e a férfinak kocsija vagy sem, ha szükségem lenne rá, szerzek.


26N

2017. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mért kéne elfelejtened? Ez olyan hülyeség, hogy ilyen sokan azt hiszik egy nőnek ez számít. Közlöm ez baromság. Ha tetszik akkor pont leszarom, hogy van e autója vagy sem... akiknek meg ez a mérvadó az olyanok is és csak sajnálni tudom az ilyen kicsinyes nézetei miatt.
2017. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Páromnak sincs autója, és 10/9 nem kell, mert a közösségi közlekedés hálisten majdnem a legjobb a világon, és azért nem fizetünk 150 frankot havonta, hogy csak álljon a kocsi a mélygarázsban.


Amikor kell, akkor van Mobility Car és azzal megyünk, sokkal jobban megéri.

2017. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

DEhogyis nem kell elfelejtened,ettől még lehet társad ne aggódj!


Igen kényelmesebb az autó utazáshoz,de nem feltétlenül szükséges! Ettől még lehet barátnőd!

Fel a fejjel,és sok sikert kívánok neked kedves kérdező! 30N

2017. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem ha én randizom/összejövök valakivel nekem mi közöm van az ő saját autójához? o.o
2017. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!