Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » El tudnád engedni az ideálodat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnád engedni az ideálodat, ha pont az ellentéte aki bejön személyiségre?

Figyelt kérdés

Számomra irtó vonzó egy vékony férfi felsőtest. Még csak az sem kell, hogy izmos vagy szálkás legyen, inkább szimplán lapos.

Sőt a kidolgozott nem is tetszik.


Az a férfi, aki nagyon bejön személyiségre, nem rendelkezik ilyen adottságokkal.

Elhízva ugyan nincs, de van rajta pár fölös kiló, majdhogynem macis testalkata van.


Ti tudnátok engedni a külső elvárásokból, ha találkoznátok olyannal, aki belsőre megfog?


2017. aug. 15. 22:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Igen

Engedtem is már a külsőből, és totál nem zavart, mert szerettem.

2017. aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%

Én simán megtettem, bár nem is volt kérdésem/problémám/kétségem ezzel kapcsolatban, ugyanis beleszerettem. :)

Azóta a férjem, lassan 10 éve... ;)

2017. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem pl sosem volt ideálom a hosszúhajú pasi..

Mégis megfogott, és 5 éve vagyunk együtt.

2017. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az ideál,első sorban a személyisége kell,hogy legyen. Azzal fogsz együtt élni. Az ember fog boldoggá tenni,nem a szépsége/alakja/centijei.
2017. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Persze, a belső sokkal fontosabb, mint a külső. Elvégre az számít, hogy viselkedik, nem?...


25/F

2017. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
3%
Engedd el. Próbáld meg vele! Neked is be fog válni!
2017. aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A külsőből igen, többször is engedtem belőle. Nem mintha nekem nagy elvárásaim lennének azt illetően, de a belső számomra sokkal fontosabb. Egyébként pont olyan vagyok külsőleg, akiről írsz. Vékony, lapos felsőtesttel. De tényleg nagyon vékony vagyok. Régen emiatt voltak komplexusaim is, de már szerencsére fejlődtem annyit lelkileg, hogy elfogadjam magam.

Szerintem a belső sokkal fontosabb. A külső folyton változik az idő előrehaladtával, de nem biztos, hogy találsz még egy olyat, akivel teljesen egy hullámhosszon vagytok.

2017. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Igen, már történt ilyen velem, jó tapasztalat volt arra, hogy külső alapján nem érdemes kategorizálni. Testalkatban még nem volt olyan, hogy engedtem volna ekkorát, viszont nekem évekig szinte fétisszerűen a hosszú hajúak tetszettek. Lehet tippelni, milyen volt

utána a következő srác, aki megtetszett külsőre és belsőre is, annak ellenére. Az ideálok nem sokat érnek, max csak irányt mutathatnak, de nem érdemes ragaszkodni hozzá, sőt én nem is tudnék, ha megismerek valaki olyat.


N

2017. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez nem engedes kerdese. Ha nem vonz, nem indulok be szexualisan, akkor nincs mirol beszelni. Megy a haver kategoriaba. Viszont nincs olyan kifejezett idealom, hogy csak az tetszhet es mas semmi.
2017. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Persze..:) es miutan megszeretem mar O lesz az idealom.
2017. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!