Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » El tudnád engedni az ideálodat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnád engedni az ideálodat, ha pont az ellentéte aki bejön személyiségre?

Figyelt kérdés

Számomra irtó vonzó egy vékony férfi felsőtest. Még csak az sem kell, hogy izmos vagy szálkás legyen, inkább szimplán lapos.

Sőt a kidolgozott nem is tetszik.


Az a férfi, aki nagyon bejön személyiségre, nem rendelkezik ilyen adottságokkal.

Elhízva ugyan nincs, de van rajta pár fölös kiló, majdhogynem macis testalkata van.


Ti tudnátok engedni a külső elvárásokból, ha találkoznátok olyannal, aki belsőre megfog?


2017. aug. 15. 22:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok a külsőben, amikből semmilyen személyiségért nem engednék ismerkedési szakaszban, de sok emberrel vagyok úgy, hogy "jó személyiséggel tökéletes lenne".

Sajnos nagyon kényes vagyok arra, hogy milyen a másik belsőre, és amennyire tapasztalom, nagyon kevés olyan ember létezik, akibe bele tudnék szeretni, aki mellett boldog tudnék lenni, mert olyan a személyisége, amilyen számomra nagyon fontos lenne ahhoz, hogy vele maradjak. Az embernek kell a szerelemhez nyilván a külső is, de ha valakibe beleszerettél, és a társad, és valóra tudod váltani vele minden álmod (vagy a legtöbbet), amit valaha álmodtál egy párkapcsolatban, akkor bármi történhet vele, amíg ő ugyanaz az ember, akit megismertél (és nem lustul el, nem bízza el magát melletted, nem bunkózik veled, hanem tetszeni akar neked ugyanúgy, mint az elején), kitartasz mellette, és leszarod az ilyen apróságokat. Megöregedhetünk, történhetnek velünk balesetek, előfordulhat bármi, akkor is az lesz, hogy a másik nem felel meg a külső ideálunknak feltétlen. Ezek múlandó dolgok, amik nem teszik tönkre a kapcsolatot, szemben a belsővel. A kapcsolat elején fontos, hogy legyen meg a vonzalom, amihez kell a külső, de később már másról szólnak kicsit a dolgok, és nem ez lesz az, ami marad. Ahogy a kis pocak sem biztos, hogy maradna, mert a kedves mellettem valószínűleg rákapna a sportra, de azt sem bánnám, ha nem.:)

21L

2017. aug. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem.

Ami nem volt fontos, azt már elengedtem.

A maradékból viszont egy jottányit sem vagyok hajlandó.

2017. aug. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Igen, most is ez a helyzet. Ha valaki megtetszik akkor már ugyan mindegy, hogy az most az ideálom vagy sem.

25/N

2017. aug. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Lehet lepontozni, de nem.


Hiába szimpatikus a személyisége, ha szexuálisan nem vonz, maximum csak barátok lehetnénk.


Olyannal nem ismerkedem párkapcsolati szándékkal, aki külsőre nem vonz, nem indít be. Mi értelme lenne akkor hülyítenem, vagy jobban megismernem, csak saját magamat csapnám be.


Azzal, meg nem értek egyet, hogy ha majd jobban megismerem, akkor majd tetszeni fog, számomra ez hülyeség. Akkor is maximum barátok lennénk, baráttal meg sosem kezdek.


Lehet, hogy másnál ez másképp van, nálam sosem működne egy ilyen "kapcsolat".

2017. aug. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha az ember arra gondol, hogy 'ideál', akkor jobb esetben nem csak külső, hanem BELSŐ tulajdonságok is eszébe jutnak.


A személyiség fontosabb, és ha csak nem ápolatlan/büdös a srác, akkor nagy eséllyel meg fogod szeretni, és imádni fogod a testét is.


21/L

2017. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy az adott részlet az ideálomból mennyire "fontos", ha jól belegondolok. Ha pl. egyáltalán nem vonz vki egy kicsit sem, akkor nem fogok vele összejönni, akármilyen jó személyisége van. De volt olyan ideálom pl., amire rájöttem, hogy ilyen romantikus ömlengés meg felesleges maszlag.
2017. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Persze. Velem is történt már ilyen.

Mindig is a kicsit teltebb alkat volt a nő ideálom.

Ennek ellenére egy nagyon-nagyon vékony nő lett a párom.

És nem bántam meg, mellette soha nem vágytam másra.

40f

2017. aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy konkrét ember, aki nagyon tetszett. Külsőre abszolùt az ideálom volt. Egyetlen szépséghiba csúszott a sztoriba: ő le se tojt engem. Viszont felfigyelt rám egy másik pasi. Egyáltalán nem tetszett, finoman próbáltam is lerázni, de ő nagyon ragaszkodott. Gondoltam egye fene, hadd mutassa meg, mit tud. Kb.3 hét alatt sikerült halálosan beleszeretnem. Azóta a már összeházasodtunk, született 2 csodaszép gyerekünk.
2017. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen. Mit érsz egy olyan emberrel, aki csak külsőre vonz, de a személyisége nem és esetleg beszélgetni, közös programokat csinálni, egyáltalán együtt élni vele, kínszenvedés lenne.
2017. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!