Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hany evet kell még a gulagon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany evet kell még a gulagon toltenem, hogy ne legyen ekkora problema, hogy talaljak not?

Figyelt kérdés

gulag, mert allandoan azt kapom hogy még ezt meg azt kell vegigcsinalnom es majd AKKOR lehet csajom.


persze csaj alatt azt ertem, mint ami a jóképű fiuk elete, azaz hogy folyamatosan van tobb fiatal szexi csajaik akikkel szexelni jarnak ossze. Az attol is jobb csajokkal meg osszejonnek parkapcsolatra, ha epp talalnak...de rendes szex mindig van.


Nos nekem ha egy turheto csajnak kellek, akkor azzal rogton jarnom kell, ha jot akarok magamnak, mert tudom, h ettol jobbra hiába várok.


2-3 evente sikerul baratnot talalni, kozben 1-3 havonta talalok szexre valakit, de ehhez minden szabadidokben próbálkoznom kell.


persze elmehetek kondizni is, jartam nem keveset, de nem segített semmit, es untam is. Nekem a mozgas csak egy nyug, h ne legyek rosszul, de alalpvetoen sosem szerettem.


ja meg persze a klasszikus ,,VALTOZZ MEG"" szlogen is ismetlodik allandoan... rengeteget valtoztam de ugy latszik nem ugy ahogy kellene. magyarul a valtozasom felesleges.


ha nem hajtok a csajokat nonstop, h megtalaljam azt a par low profile not akinek kellek, akkor nem szexelnek tuti sosem. Max ha kidolgoznam a belem 2-3 evet a kondiban vagy mas teruleten ernek el vmit...pedig milyen jo lett volna magasnak jokepunek szuletni. Akkor garantaltan sokkal konnyebb lenne nagyon sok minden es elni is tudnek


mert jelen pillanatban azt nem tekintem eletnek h azert gurcoljek h az elvárásoknak megfelelo jo eletem legyen es kellemes ember legyek.


rendes munkam rendes vegzettsegem van, csak mjvel empatiam nulla (gyoker szülök, rossz kulso, sok csufolas, nulla erdeklodes eredmenye) igy sokrs nem megyek vele.


2017. aug. 16. 22:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Tehát egy ronda, lusta szocipata vagy, aki top10-es csajt akar.


Valami új?

2017. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán jobbnál jobb nőkkel kefélnél, minden felelősség nélkül, ráadásul leírásod alapján, nem igazán vagy vonzó a nők számára. Hát, nem egyszerű...
2017. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%

Tudom, hogy le fognak pontozni, de itt van a "piros kapszula":

[link]


Kb. 38 éves korára éri el egy férfi azt amire a nők vágynak: saját lakás, autó, jó fizetés, társadalmi státusz és tekintély, tapasztalat az élet minden területén, stb.. És egy férfin ilyenkor még egyáltalán nem látszanak az idősödés jelei, Amerikában még bőven fiatalnak számít:

[link]


Míg egy nőt a kinézetéből nyeri az értékét, ami tagadhatatlanul a 20-as éveik elején a legjobb, addig egy férfi értékei sokkal összetettebbek. Nyilván számít a külső egy férfinál is, de a kor előrehaladtával bizony nem minden férfinak romlik le jelentősen, itt van pl. Brad Pitt 40 évesen [link]

vagy éppen David Duchovny 50 évesen [link]

amikor is egy hatalmas nőcsábászt alakít egy sorozatban, aki sorra keféli a 20-as nőket.


És még mielőtt valaki azzal jönne, hogy "de ez a felmérés külföldön készült a magyar férfiak ilyenek meg olyanok", elárulok egy tényt:

a magyar férfiakat tartják az egyik legjobb pasiknak a világon.

2017. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

"a magyar férfiakat tartják az egyik legjobb pasiknak a világon"


Kik, cica? A Bea asszony?

2017. aug. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

nekem a 7/10es csaj mar teljesen full


de jelen allapot szerint az 5/10 is riktan jon ossze

2017. aug. 16. 22:54
 6/24 A kérdező kommentje:

ja aha....csak egx pasi akk lesz 38eves korara vonzo ha dolgozik


ez mem olyan mint a noknek 20on evesen h INGYEN neznek ki jol, ingyen feszes a melluk stb


pasiknak evtizedek viszontagsagairol beszelunk rengeteg gurcolesrol

2017. aug. 16. 22:55
 7/24 anonim ***** válasza:
11%

"Kik, cica? A Bea asszony?"


Gyakorlatilag minden nép akikkel érintkezünk. Németországban pl. minden német nő imádja a magyar férfiakat, ha benyögöd hogy ungarische vagy, már egyből egy nagy plusszal indulsz egy német nőnél.

De a többi más országba is viszik szépen a magyar férfiak a jó hírünket.

Nyugi nem csak Bea asszony gondolja ezt így :D

2017. aug. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
jaj ne idegeljel mar :D magyar ekte kelet európai fej max a malaj noknel nagy szam
2017. aug. 16. 22:58
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden nőnek feszes a melle 20 évesen - tudom, azok nem is nők.


De abban egyetértek, hogy a kelet-európai, angolul sem tudó, a "nőnek a konyhában a helye" fasziknak semmi esélyük felvilágosult nyugati nőknél.

2017. aug. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

örülj, hogy legalább szexre találsz valakit, vannak itt sokan akiknek még az sem jön össze....


max. fizetőssel az meg már más téma....

30f

2017. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!