Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most lányoknál jót vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lányoknál jót vagy rosszat jelent, amikor így félrehúzzák a szájukat, mint az az amerikai úszónő akiből mém lett? Összezavarodtam.

Figyelt kérdés

Mit jelent? Nem tetszik? Jó pasi, de játszom az agyam? Elmegy? Mindenkinél mást?

Volt már olyan lány, aki így csinált, de megdugtam, olyan is, aki szintén ezt csinálta, de nem engedte, hogy lesmároljam a dizsiben.

Pedig Petra mondta, hogy menjek oda Annához, mert a barátnője Timi azt mondta, hogy bejöbök neki. Összezavarodtam. Fanni meg Petra csak röhögni akartak a dizsiben, ahogy beégek?


tudjátok erről beszélek

[link]

[link]



2017. aug. 14. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Petra meg Fanni mindig is kis szarkavaró ribik voltak, ne higgy nekik
2017. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor nézek ki így, amikor fogmosásnál öblögetek...
2017. aug. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, ilyet én is szoktam csinálni :D :D :D :D

Nem jelent semmit sztem :D

2017. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én még sosem csináltam ilyet XD
2017. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Gondolom kitaláltad, hogy nem pozitív jelentéssel bír.

Nemtetszést fejez ki általában. ( Az 1. képen lévő keresztbe tett, zárt karokkal meg különösen, totál elzárkózás)

2017. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Meg gondolom a "húzza rá a száját" mondás is hasonló dologból ered... :)

N

2017. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
Nem zavar, hogy az első képen direktbe, poénból pózol így Obamával? Te kis testbeszéd szakértő.
2017. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
"Dizsi" Ott valakinek mindig égnie kell.
2017. aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ilyen rusnya teremtés még a kalendáriumban sincsen.

Heeey, öregapám, válassszá szöbb mönyasszonyt.


Üdv: Regős Bendegúz

2017. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

7-es

Na NEM MONDOD??? Hallod, én azt hittem, hogy pont, véletlenül mindketten ugyanúgy pózoltak be, egymás felé.


(fuss neki még egyszer a mondatnak, és nézd meg, hol írtam, hogy a képen is erről van zsó, és keresd meg a "mint" szócskát. értő olvasás 1-es)


Te kis zseni.

2017. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!