Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha közepes arcom vam, unalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha közepes arcom vam, unalmas rendes, dumám van, semmi kiemelkedő, közepes keresetem. Szóval teljesen közepes vagyok hogy tűnjek ki a lányoknak?

Figyelt kérdés
A cél egy közepes lány, de ilyeneket sose fogom meg. Sosem éreztem, hogy felém vonzódna valaki, max megnéztek az utcán mert próbálkoztam edzéssel, hogy legalább azzal kiemelkedjek, azóta már nem is amiatt csinálom, hanem mert megszerettem az edzést, szóval látszik hogy edzek. De kb ennyi. Kétlem, hogy annyira hülye legyek, hogy ne vegyem észre, ha valakinek bejövök. Ilyet viszont nem tapasztaltam még sose. Milyen taktikát ajánlotok? Szoktam ismerledni csajokkal mostanában indirekt módon, pl buliban vagy csajok vagy én a haverokkal becsatlakozunk csajok beszélgetésébe, de én az unalmas dumámmal nem fogok meg senkit. Mit tegyek?

2017. aug. 17. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán keress magadba valami olyat amibe kiemelkedő vagy.
2017. aug. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyakorolj be érdekes dumákat! Van erre weboldal, van könyv is.
2017. aug. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, például?

-weboldal?

-könyv?

-duma?

2017. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vigyél magaddal rózsákat és úgy menj oda lányokhoz :D
2017. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Felvetésed jogos.


Gyúrj EQ-ra, kommunikálj asszertívan, légy szenzibilis, és jó hallgatóság.


Remélem, segítettem.

2017. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"A cél egy közepes lány". Ez konkrétan mit jelent?
2017. aug. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt jelenti, hogy nem teszem túl magasra a mércét. Szóval én nem álom modellcsajokra hajtok, akik extrém népszerűek..., hanem aki kb egykategória velem.
2017. aug. 17. 19:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Én más oldalról közelítem meg a kérdést.


Miért elégszel meg azzal, hogy közepes legyél? Biztosan van olyan dolog, ami ösztönösen jól megy. Ha azt tovább gyakorolnád, képeznéd magad benne, akkor simán lehetnél kiemelkedő is.


Másrészt, ha én bármelyik pasiról is, akivel ismerkedtem vagy összejöttem életem során, megtudtam volna, hogy engem csak 'közepes lánynak' tart, akkor azonnal hagyom. Egy kapcsolatban senki sem szeret megalkudni, és úgy érezni, hogy ő nem elég jó. Egy ilyen önbizalomromboló kapcsolatnál, amiben a barátnőd nem a világ legjobb nője a számodra, hanem csak egy 'közepes csaj' még a szingli lét is sokkal jobb.

Ez a barátnő jelöltre nézve is hihetetlenül sértő.


21/L

2017. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá! Ha benne van a sorsodban, akkor úgyis lesz párod, ha eljön az ideje, ha meg nem ,akkor nem
2017. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

21 éves lány!


"Ha közepes arcom vam, unalmas rendes, dumám van, semmi kiemelkedő, közepes keresetem."


Én is ilyen kvalitásokkal rendelkezem, csak én még nem járok edzeni.


Én ilyen tulajdonságokkal mi értelme odamenni 'nem közepes" lányokhoz, hanem a "jobb nőkhöz"?


Itt mindig azt írják, ha valaki átlagos, akkor nem akarjon átlag feletti partnert.


Ha valaki azt írja, hogy átlagos, ennek megfelelően "akar"(belátja, hogy meg kell alkudnia) párt magának, akkor meg, azt írják ne alkudjon meg?


Akkor most mi az igazság?


Én imádom a szép nőket, de úgy sincsen esélyem náluk, ezért nem is nagyon próbálkozom náluk, de nem is alkudom meg, inkább egyedül maradok.

2017. aug. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!