Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ha a nagymellű nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha a nagymellű nők jönnek be, akkor mit akartok egy kis mellű nőtől?

Figyelt kérdés

Hogyan tudtok vonzódni hozzá szexuálisan, ha nincsenek nagy mellei?

A kérdés lehet úgy néz ki, hogy magam ellen szól, de érdekelnek a vélemények!


2017. aug. 18. 10:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem didit hanem lànyt keresek
2017. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem fanatikus nagy melles vagyok inkább egy közepes nellű nő vonzz
2017. aug. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem minden srácnak a nagy mellek jönnek be ,valakik a kicsit preferálják.
2017. aug. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
A szexualis vonzalomnak semmi koze a nagy mellekhez, szinte mindegy hogy mekkora, amig nem lep ra es nagyobb mint az enyem (F).
2017. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek a nagy mellű jön be, van akinek e kicsi. Utóbbiból is van bővel, számomra pl. csak a kis mellű lányok jöhetnek szóba...
2017. aug. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én először a lány kisugárzását nézem,nem a cicijét!
2017. aug. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha elfogadod magad úgy amilyen vagy és neked az úgy tetszik, ebből nem lehet gond. Nekem is kis mellem van, de elfogadtam és tetszik,hozzám tartozik. Már hogy ne lenne ez is szexuálisan vonzó valaki számára? Nem gondolom azt,hogy ne lennék így is vonzó kisebb tenyérnyi mellekkel. Nem érzem magamat kisebbnek emiatt... Szóval vagy elfogadnak így a férfiak, vagy nem, akkor keresnek más nagy mellű nőt. Ennyi. Szerintem emiatt nem kéne a lányoknak annyit aggódni, mindent túldramatizálunk :)
2017. aug. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, kár, hogy csak egy mellnek látod magadat és az eszedbe sem jut, hogy egyéb értékeid is lehetnek.

22/L

2017. aug. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Megb...ni.
2017. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan azt, mint a nagymellűtől. Tetszik ez is, az is. Az egészet szoktam nézni, nem a részeket.

31/f

2017. aug. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!