Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy vagytok már vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy vagytok már vele, hogy a megfelelési kényszer miatt már nem akartok barátnőt?

Figyelt kérdés
Férfi legyen ilyen... olyan... amolyan, sokszor úgy érzem nem tudsz megfelelni a mai nőknek, mert egyszerűen gyengébb képességekkel születtél, így inkább úgy vagytok vele hogy hagyom inkább a nőket a fenébe..
2017. jún. 22. 20:37
1 2
 1/17 Heart of Darkness ***** válasza:
35%

Nem a megfelelési kényszer miatt, hanem mert érzelmileg túl roncs vagyok hozzá.


"mert egyszerűen gyengébb képességekkel születtél"


Mire gondolsz ez alatt? Mert ez így ebben a formában elég hülyeségnek hangzik.

2017. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Biztos van, akinek megfelelnél úgy, ahogy vagy. Akinek meg nem felelsz meg önmagadként, annak ne akarj. Mindenkinek úgysem tudsz. Én sem akarok mindenkinek megfelelni.
2017. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

Ez baj a mai "férfiakkal", hogy megfelelni akarnak ...

Ne hódolj be soha ne akarj megfelelni, különben te is egy báb leszel a többi mellett. Én nem akartam soha és nem is fogok megfelelősdit játszani még is állandóan volt / van kapcsolatom :)

2017. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%

Nem az hogy nem akarok, de normálisat nem találok. Az pedig igaz, hogy belefáradtam az örökös hajtásba, hogy megfeleljek a mai lányoknak.


Szeptember óta nincs párom és nem mondom, hogy nem hiányoznak az összebújós esték, de egyszerűen már eleget tepertem másokért. Mindig csak én, én, én... Egyszer az életben értem is tehetne valaki egy lépést.


Tisztelet a kivételnek! :)

2017. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12%
Nekem nem ezzel van bajom. Ma is beszélgetésbe elegyedtem egy csajjal munka során kötelező orvosi vizsgálaton, mert leszólítottam. Tök jól eldumáltunk erről-arról. Facen ránéztem, egyedülálló van neki kiírva, de ott meg jöttek beszélgetés közben messengerére a szívecskés smileyk egy csávótól. Szóval leginkább abból, hogy bár a publikum elé egyedülálló van kiírva, aztán ki tudja ki kezelgeti éppen egy szexkapcsolatban vagy akármilyen kapcsolatban. Tehát abból van elegem, hogy mindenki valakié, nem találni totál egyedülálló lányt, aki érzelmileg és fizikálisan is az. 29F
2017. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

Ki kérte, hogy felelj meg? :D Mi, nők is, mit látunk? Legyen buboréksegged, dinnyecsöcsök, fenékig érő haj, hordj magassarkút, mert az szexi, tanulj, de ne annyit, hogy okosabb legyél egy pasinál, mert átok poraidra, ha többet keresel. Akarj családot, mert egy nő a konyhába való, de ne akarj gyereket, mert akkor csúnya leszel (ami nem igaz és görénység)...


NEM akarok megfelelni a férfiaknak. :D Nem érdekel, csinos, igényes nőnek tartom magam, aki mindent elér az életben, amit kitűz maga elé, mindezt csak a maga kedvéért. És aki ebben akadályozza vagy emiatt nem tartja jó nőnek, az keressen magának másmilyet, ne engem alakítson át. És mégis akad, akinek tetszik ez, aki tisztel olyannak, amilyen vagyok, mégis kapok olyan bókot, hogy igazi nő vagyok, pedig életemben nem volt a lábamon magassarkú. És igenis sportos vagyok és adok magamra és a legkevésbé sem érzek sajnálatot azért, mert nekem más sportág miatt nem labda kerekségű a s*ggem, amit az instapuncik előszeretettel tolnak a képembe és a férfiak imádják. Ezt a picit is imádják és én is imádom magamban (nem, nem mutogatom a világnak, csak egy példa), mert tudom, hogy én értem el. Ahogy minden mást is.


De ha nem lenne (mert volt, mikor évekig úgy éreztem, hogy nem jó a férfiaknak, amit csinálok) akkor sem változnék, mert miért menjek olyan kapcsolatba, ahol *valamilyennek* kell lennem, ami amúgy nem az én életem és személyiségem része. Mindenki a maga módján lesz nő, férfi, szülő, akármi. És azon a módon kell egyre jobbnak lennie, ami illeszkedik hozzá, nem azon, amit más sugall.


Az sodródik ebbe a nevetséges dologba bele, aki hagyja magát. Végső soron nálad a döntés, hogy mire mondod, hogy "kösz, nem, én nem ilyen vagyok, ezt belőlem nem fogod csinálni".

2017. jún. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A legrosszabb ***** válasza:
19%
#5: Erről papolok hónapok óta. A nők két hétig sem bírják ki f#sz nélkül; egy házasember vagy valami atomkan garantáltan karbantartja őket (még a csúfabbakat is) egyedülálló státuszukban is szexkapcsolat címszó alatt. Úgy bírom, amikor az "egy nőnek szükségletei vannak" kamuszöveggel van megszépítve, hogy nem bírnak parancsolni a p#nájuknak. Na ilyenekért pedálozzak, ilyenekért? Pf, what a joke.
2017. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
De most mit kell lepontozni? Legalább indokolja meg az, aki ezt teszi. Én ezt tapasztaltam, nem fájdalmamban írtam le, csak tényként. Bälfaszok. :D
2017. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
"A nők két hétig sem bírják ki f#sz nélkül" - Évekig bírom, és bírtam mindig, tiniként is, kisbogár, mert nekem a szex érzelmi alapon működik, és ha épp nincs párkapcsolatom, ahol érzelmileg kötődök a páromhoz, akkor megvagyok szex nélkül is. Egy rakás egyéb szórakozást is tudok a szexen kívül, és a hangulatomat sem befolyásolja negatívan a szexhiány. Tessék felnőni!
2017. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
12%
9-es , persze hogy tudsz jobbat úgy hívják Maszti :)
2017. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!