Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan udvaroljak egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan udvaroljak egy nálam jóval idősebb hölgynek?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok és nagyon megtetszett valaki, aki úgy 25 évvel idősebb nálam. Tudom, hogy a hölgyek általában nem szeretnek ennyivel fiatalabb fickóval kezdeni, de én nem csak futó kalandot keresnék, hanem komolyan terveznék ezzel a hölggyel. Ötletek esetleg? Hogyan közeledjek felé, hogy ne vegye tolakodásnak se, de azért értse, hogy mi a téma..? Elég sok mindenben azonos az érdeklődésünk is, úgy vettem észre.

2017. aug. 19. 03:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Hívd el egy kávés beszélgetésre. Ez nem tolakodás ha normálisan elhívod és biztos, hogy érteni fogja, hogy nem barátkozni akarsz.
2017. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!