Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20 évesen hogyan udvaroljak...

20 évesen hogyan udvaroljak idősebb nőnek? Tippeket kérek

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és idősebb (40 év feletti) nővel akarok titokban sexkapcsolatot...

Fiatalabb lányoknál sikeres vagyok, de a kettő nem ugyan olyan.



2013. jún. 9. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

ezt a nő is tudja, hogy neked csak arra kéne? vagy egyenlőre csak fantáziálsz a dolgokról?


amugy, jó az érett nő persze, de azért egy fiatal lány, csak csak mindenütt feszes! :D


lényegében az iylen nőknek ne hazudj, ne nyálaskodj. mond meg mit akarsz tőle kerek perec, legyél kib*szottul határozott, és magabiztos, és kicsit nemtörödöm is.

2013. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
vegyél neki szemránckrémet
2013. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyenlőre ott járok, ha találkozunk, megállunk pár szót beszélgetni és ezt ő kezdeményezte:D

Egyedülálló, és a gyereke is elköltözött, szóval egyedül is él:)

Hiába 40 éves, de csodaszép!

2013. jún. 9. 18:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

megértem.


hívd el kávézóba!

de ne úgy hogy "esetleg, talán, ha van időd, " meg stb ostoba ksi mondantokakal, és továbbra csak akkor, ha látod rajta hogy enm siet, és tényleg érdekled.


megiszunk egy kkávét?! van 10 percem...


ezt marha határozottan, komyolan, és végig a szemébe nézve add elő! a testbeszéded legyen nyitott, és férfias!


ha tényleg akarhat tőled valamit belemegy.

ha nem, viszont aztmodnja majd máskor, azsemgáz, mert később újra megpróbálhatod erre a modnatára hivatkozva, és otthon emg elmerenghetsz rajta mit b*sztál el.


ha már sikerüla kávé, nyugodtan menj bele kicsit erotiikus témákba is. ha vevő rá, célozgass, de még ne a szexre, csak alakjára, láb, mell, fenék, arc...stb


mielőtt lelépnátek midnenképp kérdezd emg megisételjük e ezt a csevejt még, emrt kellmesnek érzed atársaságát, és nyitott vagy új barátokra stb stb...


ha szimpi vagy ignet modn, és a 2. iylen dolgon már elő is huzakodhatsz a szex témával! :D

2013. jún. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele kétértelműen legyél magabiztos és lökd a rizsát szexuális célzásokkal ha veszi a lapot elég vele szórakozni fizakai kontaktot létesíteni aztán úgy is jön amit akarsz... 23/F Nekem egy mégidősebb nőt sikerült begerjesztenem elég volt leálítani pedig én csak póénnak szántam...
2013. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!