Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más férfiak is képtelenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfiak is képtelenek CSAK barátkozni nőkkel?

Figyelt kérdés
Nem tudok haverkodni velük, kezdjük ott, hogy alapból olyanokkal állok szóba, akik szimpatikusak. Ha esetleg külsőre nem is tetszik elsőre, bele tudok szeretni hosszabb beszélgetések után, aztán meg jön a baj csőstül, ha megtörtént... Én vagyok ilyen elbäszott, vagy van itt más is, aki hasonlóan gondolkodik?
2017. aug. 19. 15:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
De inkább az a kérdés, hogy mi okozhatja?
2017. aug. 19. 15:32
 2/13 anonim ***** válasza:
13%

Detto.

Mert férfi és nő között CSAK barátság NINCS.

2017. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok, de akarva-akaratlanul idő kérdése és bele gondolok, hogy mi lenne ha.
2017. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én tudok tényleg csak haverkodni. A barátság az más, az necces, de haverkodni tudok, lazán. Általában kicsit zárkózottabb vagyok, de néha megnyílik, igyekszem kedves lenni akivel tudok. Sokszor volt már, hogy baráti társaságban estéket átbeszélgettem részemről teljesen semlegesen lányokkal, viszont a legtöbbször félreértették. Ez is elég rizikós, mert nyilván jó fej akarok lenni velük, de akkor meg túlgondolják. Ha meg bunkó vagyok az a baj. Szóval nehéz ez, de azért járható.
2017. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
épp ezt mondtam legutóbb egy lányismerősömnek és vérig sértődött haha
2017. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Haverkodni lehet/tudok nokkel, de baratkozni nem.
2017. aug. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet, de nyilván nem elég, hogy az elején nem találod feltétlen vonzónak. A barátok feleségei/barátnőivel jól elvagyok, egyrészt egyik sem zsánerem, másrészt teljesen más világ ők is én is, ettől bár érdekesek és jó társaság, de biztos nem kezdenék velük emiatt, harmadrészt barátaim párjai, negyedrészt gyerekük van és ha lehet, gyermektelen nővel alapítanék családot. Kérdezhetnétek, hogy csak szex...alkalmatlan vagyok, úgy viselkednék mint ha párkapcsolatban lennénk, kivitelezhetetlen. Nekem ezek a "problémák" áthidalhatatlanok. A te problémád kérdező, szerintem az, hogy a te esetedben ezen problémák vagy nincsenek jelen vagy áthidalhatók.

31/f

2017. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak ha eleg ronda a no.
2017. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem.
2017. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Én tudok csak barátkozni is, nem vagyok annyira primitív, hogy egy ellenkező neműben csak a potenciális dugópartnert lássam.
2017. aug. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!