Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg nem egyértelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg nem egyértelmű, hogy nem barátkozni akar velük egy férfi?

Figyelt kérdés

Még valamikor tavaly év végén megkaptam egy találkozás után, hogy nem jövök be a csajnak. Előfordul, olyan ocsmány a pofám, hogy magamnak se jövök be. Csak hát akkor miért jött el velem randira? ...Ja, hogy az randi volt? - szól a kérdés.


Legutóbb egy lányra ráírtam, akivel diákmunkában együtt dolgoztunk. Miután elárulta, hogy van barátja, én látványosan visszavettem a kommunikációból. Ugyanakkor ő továbbra is haverkodni próbál velem.


És még több ilyen is volt. Az egy dolog, hogy én csak barátzónában kötök ki mindig, ilyen fejjel nem csodálkozok rajta. Viszont komolyan van olyan nő, aki azt hiszi, hogy egy férfi színtiszta haverságból akar vele ismerkedni? Most nem arra gondolok, hogy egy haveri körben vannak, és kénytelen-kelletlen össze kell ismerkedniük, vagy munkahelyen, egyetemen, iskolában, akárhol egy légtérben tartózkodnak, hanem amikor célirányosan keresik meg egymást.


(Félreértés ne essék, nekem férfi barátaim sincsenek, azon egyszerű okból, hogy akik voltak, azokat is elmartam magam mellől, ugyanis barátokra a legkevésbé sincs szükségem. Ugyanakkor én ismerőseimnél sem tapasztaltam azt soha, hogy barátságot akartak volna kötni ellenkező neművel.)


2017. ápr. 10. 15:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
33%

Nem érted ugye? Te teremted az alkalmat és tartod fent ezeket a kapcsolatokat. Neked kell elzárkózni a folytatás elől, ők nem fognak nemet mondani, hiszen számukra előnyös helyzet.


A fiúk ugyanezt teszik a barátzónás lányokkal, hagyják őket loholni :) esetleg alkalmanként le is fekszenek velük, hiszen annyira nagy a kísértés :D


Ugye te még sosem vágtál így át nőket? :)

2017. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Ja igen, mielőtt elfelejtem. Nyilván legcélszerűbb ilyenkor az lenne, hogy megmondjam, hogy én nem ezért jöttem... de ezt most hogy kéne?

-És amúgy, mi a helyzet veled?

-Hát... igazából én nem haverkodni akartam veled, szóval asszem, itt a vége. Szia!


Mondjuk még ezzel nincs is baj, csak utána hétszentség, hogy az lenne, hogy mekkora számító rоhadék vagyok, hogy képzeltem én ezt, és a többi. Értelemszerűen ha jóképű lennék, nem ez lenne a hozzáállás, de ezzel most fölösleges foglalkozni.

2017. ápr. 10. 15:20
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
Ha meg emiatt lerázunk titeket, mi vagyunk hülyének titulálva, mert "félreértettük" az udvarlásotokat :D
2017. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%

Azért, mert te ezt így gondolod, ez még nem lesz érvényes minden férfira.

Hát nem is csodálom, hogy magányosan fogsz meghalni, ha ennyire képtelen vagy emberi kapcsolatokat kialakítani.

2017. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

@1

"A fiúk ugyanezt teszik a barátzónás lányokkal, hagyják őket loholni :) esetleg alkalmanként le is fekszenek velük, hiszen annyira nagy a kísértés :D


Ugye te még sosem vágtál így át nőket? :)"


Szerinted ki akarna lefeküdni egy ronda, puhos gyerekkel? Nem, ilyenkor rendszerint elköszönünk egymástól és valószínűleg eszébe se jutok utána többet. Ettől függetlenül nem fogok álszentkedni, valószínűleg kihasználnám a helyzetet, ha a külső adottságaim meglennének hozzá.

2017. ápr. 10. 15:23
 6/28 anonim ***** válasza:
79%

Ideje lenne felfognod, hogy az, hogy te nem tapasztalsz valamit az ismerettségi körödben, még nem jelenti azt, hogy ez egy nemlétező jelenség.


Elég egyértelmű szociális helyzetekben, hogy ki az, aki akar tőled valamit és ki az, aki színtisztán haverként kezel. Elég szar emberismerőnek kell lenni ahhoz, hogy ez ne essen le valakinek.. Mindenesetre vannak bőven férfiak, akik szívesen haverkodnak nőkkel mindenféle hátsó szándék nélkül. Ha szerinted ez tuti kamu, naiv vagyok és a világon minden férfi, aki normális haveri viszonyt ápol egy nővel, csak meg akarja dugni vagy több, akkor egész egyszerűen ostoba vagy és korlátolt.

2017. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

@4

Jaaajj, de vártam már ezt. :D Mindig megkapom ugyanezt, csak egy dolog felett elsiklik mindenki, hiába írom le (vagy mondom el) egyértelműen.


NEM az van, hogy én nem tudok barátokat szeretni. Az van, hogy NEM AKAROK barátokat. Voltak, mindegyiküket leráztam, mivel semmi értelmét nem látom a barátságoknak. Lehet, hogy mások értékesnek tartanak egy szociális kapcsot, nekem viszont nem érnek ezek egy fabatkát sem.

2017. ápr. 10. 15:26
 8/28 A kérdező kommentje:
...Naaa, de hölgyek-urak! Most írom, hogy nem akarok haverokat és nem akarok beszélgetni, akkor miért kaptam mégis privátot? Érdekes módon, amikor társkeresési céllal írtam ki kérdést, arra nem jelentkezett senki, mint ahogyan társkeresőn sem kaptam még választ soha. Pedig hát ugyanaz a személy vagyok akkor is, mint most.
2017. ápr. 10. 15:34
 9/28 anonim ***** válasza:
85%

A szerelem is egy szociális kapcsolat, a párkapcsolat is, tehát ezekre sincs szükséged. Csak dugni akarsz. Ha egy nő nem áll meg neked, akkor onnantól érdektelen a személye, szólni se kelljen hozzá.


Figyelj: neked nem a külsőd a legrosszabb, a belsőd sokkal rondább.

2017. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

@9

Hm... Jól belegondolva nem is mondasz hülyeséget. Na ezen el kell gondolkoznom. Egyébként elhiszed-e, hogy pár évvel ezelőtt, a ~15. visszautasításom előtt még nem ilyen voltam? Sikerült kiölni belőlem az érzelmeket, ami engem nem zavar, csak akkor ne én legyen a gyökér.

2017. ápr. 10. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!